[info] Problem z dodatkami do The Sims 3

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [info] Problem z dodatkami do The Sims 3

★★ Novice

@EA_OdixNo właśnie jestem po czacie z pomocą techniczną. Moje dodatki zostały zablokowane ze względu na warunki użytkowania.... teraz czekam co dalej. Człowiek nawet nie wie że to możliwe.

Wiadomość 11 z 14 (2 556 wyświetleń)

Dot.: [info] Problem z dodatkami do The Sims 3

★★★ Newbie
Cześć, wyjaśniło się coś? Mam ten sam problem z tymi dodatkami. Mam je na originie, pokazuje, że są zainstalowane a w grze ich nie ma.
Wiadomość 12 z 14 (2 526 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [info] Problem z dodatkami do The Sims 3

★★ Novice

@Honcia98Tak. Brawo dla EA tak w ogóle. Pomoc techniczna twierdzi że naruszyłem Warunki Korzystania z Usług. Tylko nie chcą powiedzieć co konkretnie. Ani nadal nie mogę ponownie zakupić brakujących 3 dodatków. Nie mam jednak zamiaru płacić 2 razy za to samo.... Jeden dostałem od sprzedawcy jako rekompensatę waszej kradzieży. Sprawa idzie do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta. Nigdy nic od EA już nie kupie. Ogólnie to nic nie chcą wyjaśnić konkretnie ani pomóc.

Wiadomość 13 z 14 (2 520 wyświetleń)

Dot.: [info] Problem z dodatkami do The Sims 3

★★★ Newbie

Wykonałam wszystkie podane czynności, jednak wciąż pokazuję się, że dodatek zainstalowano a gra wciąż nie działa. Gra została kupiona w stacjonarnym sklepie i wszystko działało jak dotąd dobrze. Dodatkowo zniknął mi jeden dodatek i jedne akcesoria (na koncie origin pokazuję, że nigdy nie były instalowane i należy kupic). Liczę na jak najszybsze rozwiązanie problemu lub pomoc. 

Wiadomość 14 z 14 (2 450 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem