Dot.: Zaginiony dodatek

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zaginiony dodatek

★★★ Newbie

CześćStandard smile 

Jakiś dłuższy czas temu kupowałam na g2a dodatek do simsów 3, chodzi konkretnie o zwierzaki. Pamiętam, że grałam dłuższy czas z tym dodatkiem aż nagle zniknął z mojego konta i kiedy próbuję ponownie go dodać to pokazuje mi, że kod do gry został już wykorzystany. Jest to niezaprzeczalnie prawda ale wykorzystałam go ja na tym samym koncie więc skąd ten problem? Jak to rozwiązać? 

Wiadomość 1 z 5 (1 036 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zaginiony dodatek

Community Manager

Hej @MusicalFire 

Niestety poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc w problemach związanych z kontem EA.  

  

Skontaktuj się proszę z nami poprzez telefon, lub czat na help.ea.com. 

  

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

  

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (1 017 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zaginiony dodatek

Community Manager

Hej @MusicalFire 

Niestety poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc w problemach związanych z kontem EA.  

  

Skontaktuj się proszę z nami poprzez telefon, lub czat na help.ea.com. 

  

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

  

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 5 (1 018 wyświetleń)

Dot.: Zaginiony dodatek

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie. 

Wiadomość 3 z 5 (959 wyświetleń)

Dot.: Zaginiony dodatek

[ Edytowane ]
Wiadomość 4 z 5 (605 wyświetleń)

Dot.: Zaginiony dodatek

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

Akurat i mnie dotknął problem zaginionego dodatku - u mnie znikły te najbardziej ukochane - Wymarzone Podróże oraz Zwierzaki. Znikła także Pogoda i Po Zmroku.

Ale do rzeczy:

Jeśli dzisiejsza aktualizacja nie naprawiła problemu, to spróbuj jeszcze odinstalować całą trójkę - wcześniej usuń folder TS3 z lokalizacji Dokumenty - najlepiej skopiuj go w bezpieczne miejsce poza dysk na którym znajduje się folder Dokumenty.
.Potem usuń grę - wejdź na okładkę TS3 w bibliotece EA app i wybierz zarządzaj - i wybierz usuń grę.

Teraz programem czyszczącym usuń ewentualne pozostałości - ja korzystam z programiku CCleaner, ale być może masz jakiś inny. Ja to zrobiłam dla pewności, że nic nie pozostanie po starej grze, ale można ten krok sobie darować.

Teraz usuń Ea App, pobierz na nowo instalator Ea App stąd

https://www.ea.com/pl-pl/ea-app

i zainstaluj ponownie, a potem zaloguj się na swoje konto.
.
Teraz z biblioteki wybierz znów The Sims3 i zainstaluj. Wszystko powinno się wgrać łącznie z dodatkami.

U mnie wszystkie "brakujące" dodatki cudownie się odnalazły, oprócz niektórych obiektów ze store.

Napisz bardzo proszę czy ta porada okazała się skuteczna - a jeśli tak to napisz posta, że tak i nie zapomnij kliknąć w okienko xp z moją poradą Standard smile

Wiadomość 5 z 5 (462 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem