Zacinająca się kamera w The Sims 3

autor: szentii
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zacinająca się kamera w The Sims 3

[ Edytowane ]
★★★ Newbie
  • Witam, od niedawna mam problem z The Sims 3, a dokładniej z poruszaniem się w niej. Ziwerzaki w tej grze mi zaweze gre psuly, zacinaly sie, ale dawno nie miałem zwierzaka, więc postanowilem, że zaadoptuję szczeniaka. No i wszystko się zaczęło. Kamera mi chodzila tak jakby zb"opóźnieniem" czyli oddale kamere, po 1 sekundzie sie dopiero oddala, i w trakcie tego zdazy sie jeszcze 2 razy przyciąć. Tak samo z poruszaniem sie. Tak jakby coś mi tą kamerkę trzymało, i nie chciało puścić. Dlatego odinstalowalem dodatek i pobrałem na nowo -nie działa, usunalem Całe the sims 3 i dodatki i na nowo zainstalowałem - wchodzę w moj save i dalej nie działa. (Wcześniej psa oddałem spowrotem do adopcji) usunąłem większość CC - nie działa. Zresetowalem miasto - też nie poskutkowało. Od tamtej pory, jak gdzieś podróżuje (np. w przyszłość, albo za granicę) to całkowicie wyrzuca mnie z gry. Co ja mam zrobić? Dodam że przez to jeszcze moi simowie tak dziwnie chodzą, mają tak jakby 50% animacji, a reszty juz nie umią dokończyć. Co ja mam zrobić, żebym mógł się normalnie poruszać w grze? Mam dobry komputer, więc to nie przez to raczej, bo zawsze mi działały dobrze aż do dziś... Może powinienem usunąć sobie dodatek "zwierzaki"? Nie lubię go, a malo z niego korzystam, a może to poskutkuje...
Wiadomość 1 z 2 (521 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zacinająca się kamera w The Sims 3

★★★★ Guide
@szentii Nie wiem czy pomoże ci modyfikacja o nazwie NRAAS master controller i iego dodatkowy moduł error trap oraz overwatch. Zwierzaki lubią się zacinać, jest problem z routingiem (trasowaniem), który właśnie usprawnia ten mod.
Pobrać go można stąd

https://www.nraas.net/community/MasterController


- ale trzeba się doskonale w tym temacie orientować, instalacja nie jest skomplikowana, ale podkreślam - trzeba trochę doświadczenia w instalacji modyfikacji tego rodzaju. Mod ten ma polską wersję do większości modułów.
Zwierzaki zwiększają zapotrzebowanie na ilość pamięci RAM, a wygląda na to, że ci jej brakuje. Sprawdź, czy masz jej minimum 8gb.

Zainstaluj najnowsze sterowniki graficzne. Bardzo często przyczyną obniżonej wydajności jest posiadanie starych sterowników do karty graficznej.

Napisz, czy to pomogło
Wiadomość 2 z 2 (197 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem