Dot.: The sims 3 "Program przestał działać"

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The sims 3 "Program przestał działać"

★★★ Newbie

The sims 3.png

 

Postanowiłam wrócić do grania w "The sims 3". Kiedy włączam grę, kiedy pokazuje się to "kółko" ładowania, na pół ekranu mam dziwne białe okno otwarte o.O. Gra ładuje się dalej, jest cała scenka w Sunset Valley. Potem pojawia się napis "The sims 3" z paskiem ładowania, słychać w tle muzyczkę, która po pierwszych sekundach zacina się nie miłosiernie i wyskakuje komunikat, że gram przestała działać. Na Origin mam cztery dodatki, na płycie jeden. Próbowałam już czyszczenia folderów programem "CCleaner" i naprawienie błędów (rejestrów). Pobrałam grę, po raz któryś z kolei i nadal ten sam błąd... Modów nie mam, mam tylko zawartość Store (są z internetu, czy one mogą wpłynąć na błąd?)

Nigdy przedtem nie miałam problemów z grą. Disappointed Confused

 

Co do mojego sprzętu mam nowy komputer z NAPRAWDĘ dobrą kartą graficzną, procesor nowy, używam Windows 10.

Wiadomość 1 z 2 (1 300 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The sims 3 "Program przestał działać"

@Lorraine_Athena

 

Witam 

 

Na początek, wszystkie mody które posiadasz, usuń lub jeśli jest możliwość przenieś  je na pulpit i spróbuj uruchomić grę. Jeżeli to nie zadziała zajrzyj jeszcze po dodatkowe kroki w tym temacie.

 

Daj znać czy pomogło,

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 421 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The sims 3 "Program przestał działać"

@Lorraine_Athena

 

Witam 

 

Na początek, wszystkie mody które posiadasz, usuń lub jeśli jest możliwość przenieś  je na pulpit i spróbuj uruchomić grę. Jeżeli to nie zadziała zajrzyj jeszcze po dodatkowe kroki w tym temacie.

 

Daj znać czy pomogło,

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 2 (1 422 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem