The sims 3 proszę o szybką odpowiedź! ;(

autor: madzioszek143
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The sims 3 proszę o szybką odpowiedź! ;(

★★★ Newbie

The sims 3... mam problem z the sims 3 otóż kiedy uruchamiam grę pojawia się czarny ekran i albo tak pozostaje albo gra się wyłącza... jeszcze wczoraj mi działała nwm co zrobić proszę o szybką pomoc! Frown

Wiadomość 1 z 2 (584 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 3 proszę o szybką odpowiedź! ;(

Witaj @madzioszek143

 

Powodów twoich problemów z grą może być parę:

1. Słaba karta graficzna, mało miejsca na twardym dysku, mało pamięci RAM .

Minimalne wymagania dla podstawy The Sims 3 to:

 

Minimalne wymagania sprzętowe: 

System operacyjny: Windows XP SP3/ Windows Vista SP2/ Windows 7 SP1 z najnowszymi aktualizacjami
Procesor: Intel Pentium 4 2.4 GHz lub AMD Athlon XP 2400+
Pamięć RAM: 2 GB
Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 128 MB VRAM i sprzętową obsługę Pixel Shader 2.0 (Nvidia GeForce FX 5900 lub ATI Radeon 9500)
Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c
Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym: 6.1GB

 

Zalecane wymagania sprzętowe: 

System operacyjny: Windows XP SP3/ Windows Vista SP 2/ Windows 7 SP1 z najnowszymi aktualizacjami
Procesor: Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2
Pamięć RAM: 4 GB
Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c posiadająca 512 MB VRAM i sprzętową obsługę Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce 9800 lub AMD Radeon HD4800)
Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym: 6.1GB

 

Obsługiwane karty graficzne: 

ATI Radeon: 9500 i lepsze, x300-x1900, HD2xxx, HD3xxx, HD4xxx, HD5xxx, HD6xxx, HD7xxx
Nvidia GeForce: GeForce FX 5900 i lepsze, 6xxx, 7xxx 8xxx, 9xxx,, 200, 400, 500, 600

 

Zintegrowane karty graficzne oraz wersje laptopowe powyższych kart nie są oficjalnie obsługiwane, mimo iż gra może na nich działać poprawnie. 

Lista nieobsługiwanych kart graficznych:

ATI Radeon: Serie: 7*, 8*, 9000-9500
Nvidia Geforce: GeForce 2, GeForce 3, GeForce 4, GeForce FX, do modelu FX 5900
Intel - wszystkie modele do serii GMA 3, 4
VIA - wszystkie modele
SIS - wszystkie modele
Matrox - wszystkie modele

 

2. drugi powód - nieaktualne mody lub/i Sims 3 Pack-i

 

Co możesz zrobić:

1. Jeżeli  masz grę zainstalowaną na koncie Origin to napraw ją klikając na okładkę gry (tam zobaczysz opcje gry).

2. Gdy to nie pomoże, wejdź w Moje Dokumenty i do folderu gry The Sims 3 dopisz jakąś nazwę )np. The sims 3 -stara), następnie uruchom grę, a utworzy się nowa, czysta  gra.  Sprawdź, czy działa gra.

3. Jeżeli grasz na laptopie to może on mieć dwie karty graficzne, z reguły włącza się na słabszej. Sprawdź je i przełącz go na lepszą kartę graficzną (wymagana pomoc techniczna).

4. Jeżeli powodem są niskie parametry komputera to musisz je zmienić, poprzez zakup nowych części (karta graficzna, Ram, itp...)

5. Przeczytaj też ten temat: https://forums.thesims.com/pl_PL/discussion/772142/czarny-ekran-po-wlaczeniu-the-sims-3

 

Pozdrawiam.

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (573 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem