Dot.: The sims 3 - drzewo genealogiczne

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The sims 3 - drzewo genealogiczne

★ Novice

Hejka,
Mam naglącą sprawę, która mnie ostatnio strasznie irytuje.
Otóż nie wyświetla mi się drzewo genealogiczne. Po kliknięciu w ikonkę występuje... Nic. Czasem po różnych kombinacjach (czytaj wgraniu zapasowego save) drzewo się pokazuje, ale nie ma w ogóle połączeń między rodziną dalszą. Zależy mi na tym bardzo, bo stworzyła mi się naprawdę rozległa rodzinka. Czy jest jakiś inny sposób, aby to naprawić? Mimo wszystko bardzo mi na tych simach zależy, bo spędziłam z nimi masę czasu.

Wiadomość 1 z 2 (1 967 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 3 - drzewo genealogiczne

Community Manager (retired)

@OpusMeganium Hej!

 

Na początek spróbuj usunąć pliki CACHE gry (zaznaczone na zrzucie), znajdują się one w  Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty\Electronic Artslub %USERPROFILE%\Moje dokumenty\Electronic Arts

 

CACHE 

 

522464.PNG

 

MODY

 

Dodatkowo możesz użyć modów, gdyż nie ma opcji w grze, która by to naprawiła Frown  Uwaga! Przed użyciem modów skopiuj (np. na Pulpit) cały katalog zapisów gry -  Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty\Electronic Artslub %USERPROFILE%\Moje dokumenty\Electronic Arts

 

 

Powodzenia! Fingers crossed

 

Wiadomość 2 z 2 (1 957 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem