Dot.: The sims 3 dodatek nie pokazuje sie w launcher'ze

autor: Wujekl4wy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The sims 3 dodatek nie pokazuje sie w launcher'ze

★★ Novice

jak w tytule, problem pojawił sie po aktualizacji która wprowadziła wersje na mac'a, pojawił się na moich obu komputerach, dotyczy dodatku studenckie życie który teraz pojawia się mi podwójnie w originie, z jednego mogę pobrać a drugi nie działa gdy klikam "pobierz", robiłem wszystko co znalazłem tutaj co było proponowane, łacznie z pełna reintalacja i na obu komputerach. jedyne czego nie robiłem to format i reset komputera, jednak to że problem występuje na 2 kompletnie różnych komputerach i systemach operacyjnych (win 7 pc i win 10 laptop) raczej wskazuje na jaki zewnętrzny problem, tym bardziej ze Origin pokazuje jakbym miał dwie wersje tego dodatku, bardzo chętnie bym zdowngradował do poprzedniej wersji (z tego co się dowiedziałem niemożliwe) ale mimo omijania aktualizacji na laptopie po zakupie nowych dodatków wymusiło na mnie aktualizacje i również z laptopa dodatek "zniknął". Wykluczam opcje z wyłączeniem klucza gdyż zakupiłem paczkę podstawki + tego dodatku w 1, więc gdyby tak było to nie mógłbym grać bo oba są na jednym kluczu, jak i mogę nadal go pobrać

Wiadomość 1 z 5 (697 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The sims 3 dodatek nie pokazuje sie w launcher'ze

★★ Novice

kolejne znikly, mam dosc uzerania sie z orginem, poprostu spirace 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (377 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The sims 3 dodatek nie pokazuje sie w launcher'ze

★ Novice

Jak udało ci się zainstalować 64 bitową wersje simów 3? już sporo rzeczy próbowałem ale bez skutku. Mam w bibliotece na Origin the sims 3 ale nie mogę zainstalować 

Wiadomość 2 z 5 (683 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 3 dodatek nie pokazuje sie w launcher'ze

[ Edytowane ]
★★ Novice

w bibliotece masz 2 wersje, jedna na mac'i i druga na windowsa, zaleznie jedna zawsze bedzie szara. pobierz te ktora nie jest

 

Edit: obie wersje sa 64bit, jedynie dla mac'ów (komputery od apple)  zostsło zsktualizowane i dodane jako oobne gdyż na nich przestała gra działać.

Wiadomość 3 z 5 (675 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 3 dodatek nie pokazuje sie w launcher'ze

★ Novice

no właśnie w tym problem że mam tylko jedną wersję Frown

 

Wiadomość 4 z 5 (661 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 3 dodatek nie pokazuje sie w launcher'ze

★★ Novice

kolejne znikly, mam dosc uzerania sie z orginem, poprostu spirace 

 

Wiadomość 5 z 5 (378 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem