The sims 2 ultimate collection nie włącza się.

autor: liivealey
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The sims 2 ultimate collection nie włącza się.

★★★ Newbie

Cześć. Ostatnio (19.01.18r.) otrzymałam The Sims 2 Ultimate Collection, dwójeczka była moją ulubioną częścią, ale gdy chciałam włączyć gre, to wyskoczył mi błąd, gdzie pokazało się że moja karta graficzna nie jest zgodna z Direct 9.0c, w takich sprawach jestem tak bardzo zielona. Próbowałam instalować dużo rzeczy, aby gra włączyła się, ale niestety nie działa. Chciałabym, aby ktoś powiedział mi co mogę zrobić, aby dwójka odpaliła. Chodzi ogólnie o to, że przez akcesoria "Rezydencje i ogrody", ta gra nie chce się włączyć. Marka mojego komputera to HP, windows 10, a karta graficzna to Intel(R) HD Graphics 5500.


Wiadomość 1 z 4 (4 798 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The sims 2 ultimate collection nie włącza się.

[ Edytowane ]

@liivealey

 

Witam

 

1.Pobierz sterowniki do karty graficznej tutaj , po lewej stronie masz do pobrania i wybierasz Windows  10 ,64 bit

2.Gdy już pobierzesz wchodzisz w pobrane lub podobny folder i klikasz na plik win64_154037.4835.exe prawym przyciskiem myszy i  wybierasz 7 zip i wypakuj pliki np do folderu na pulpicie  po czym instalujesz

3. Po zakończeniu  instalacji przytrzymaj klawisz Windows i naciśnij klawisz R w oknie uruchom wpisz devmgmt.msc i naciśnij enter.

4.Wchodzisz w panel sterowania -  System i Zabezpieczenia - system i po lewej stronie  Menedżer urządzeń

5.W Menedżerze urządzeń rozwiń Karty graficzne, kliknij prawym przyciskiem myszy urządzenie Intel i wybierz polecenie "Aktualizuj oprogramowanie sterownika".W następnym oknie wybierz "przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu sterownika ", a następnie wybierz "Pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze

6.W następnym oknie kliknij przycisk "Z dysku", a następnie przejdź do wyodrębnionego folderu Intel HD5500 (win64) wklejonego na pulpicie.

7.Przeglądaj w podfolderze Grafika, kliknij lewym przyciskiem plik igdlh64.inf, aby go podświetlić, a następnie kliknij Otwórz.Kliknij "OK", a następnie kliknij "Dalej" i poczekaj, aż sterownik  zostanie zainstalowany.Po zakończeniu kliknij przycisk "Zamknij", a następnie kliknij przycisk "Tak", aby ponownie uruchomić komputer 

8.Pobierz z tutaj DirectX 9 i zainstaluj.

 

 

 

 

 

 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (5 172 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The sims 2 ultimate collection nie włącza się.

[ Edytowane ]

@liivealey

 

Witam

 

1.Pobierz sterowniki do karty graficznej tutaj , po lewej stronie masz do pobrania i wybierasz Windows  10 ,64 bit

2.Gdy już pobierzesz wchodzisz w pobrane lub podobny folder i klikasz na plik win64_154037.4835.exe prawym przyciskiem myszy i  wybierasz 7 zip i wypakuj pliki np do folderu na pulpicie  po czym instalujesz

3. Po zakończeniu  instalacji przytrzymaj klawisz Windows i naciśnij klawisz R w oknie uruchom wpisz devmgmt.msc i naciśnij enter.

4.Wchodzisz w panel sterowania -  System i Zabezpieczenia - system i po lewej stronie  Menedżer urządzeń

5.W Menedżerze urządzeń rozwiń Karty graficzne, kliknij prawym przyciskiem myszy urządzenie Intel i wybierz polecenie "Aktualizuj oprogramowanie sterownika".W następnym oknie wybierz "przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu sterownika ", a następnie wybierz "Pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze

6.W następnym oknie kliknij przycisk "Z dysku", a następnie przejdź do wyodrębnionego folderu Intel HD5500 (win64) wklejonego na pulpicie.

7.Przeglądaj w podfolderze Grafika, kliknij lewym przyciskiem plik igdlh64.inf, aby go podświetlić, a następnie kliknij Otwórz.Kliknij "OK", a następnie kliknij "Dalej" i poczekaj, aż sterownik  zostanie zainstalowany.Po zakończeniu kliknij przycisk "Zamknij", a następnie kliknij przycisk "Tak", aby ponownie uruchomić komputer 

8.Pobierz z tutaj DirectX 9 i zainstaluj.

 

 

 

 

 

 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 4 (5 173 wyświetleń)

Dot.: The sims 2 ultimate collection nie włącza się.

Community Manager

Hej @liivealey Oznaczam odpowiedź @MattiuDefo jako rozwiązanie Standard smile Daj nam znać jeśli potrzebujesz dalszej pomocy Standard smile

Wiadomość 3 z 4 (4 735 wyświetleń)

Dot.: The sims 2 ultimate collection nie włącza się.

★★★ Newbie

Witam,
Próbowałem rozwiązać problem za pośrednictwem powyższej porady gdyż mój laptop ma dokładnie takie same parametry jak te opisane powyżej. Mój problem pojawia się w miejscu instalacji pobranego pliku win64_154037.4835.exe.

 

Poprawność instalowanego sterownika nie została sprawdzona dla tego komputera. Uzyskaj odpowiedni sterownik od producenta komputera. Instalator zakończy działanie.

Wiadomość 4 z 4 (4 002 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem