The sims 2 Ultimate Collection - error podczas uruchamiania gry

autor: DarknessPoland
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The sims 2 Ultimate Collection - error podczas uruchamiania gry

★★★ Newbie

Cześć Wink Chcąc pewien czas temu włączyć simsy, wyskakuje mi okienko error, lecz owe okienko nie ma treści. Jest puste. Zawsze gra działała dobrze lecz od ponad miesiąca mam problem by w ogóle ją uruchomić. Nie działa gra w trybie zgodności innych wersji windows ani naprawa czy aktualizacja gry przez Origin. Nie wiem co mam robić, proszę o pomoc :<

Wiadomość 1 z 2 (606 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 2 Ultimate Collection - error podczas uruchamiania gry

Witaj. Standard smile

 

Za mało podałeś informacji.

Przede wszystkim ważne jest, na jakim grasz komputerze (jaki posiadasz system Windows), ile masz pamięci twardej na dysku, pamięci RAM. Jaki jest system komputera - 32 BIT, czy 64 BIT. Jaka jest twoja karta graficzna, czy posiadasz w grze mody lub/i CC, itd...

 

Niestety obecnie The Sims 2 nie jest już wspierana przez EA i nie pomogą ci na nowszych systemach Windows.

 

Mimo to przeczytaj te instrukcje, a może uda ci się rozwiązać problem: https://answers.ea.com/t5/Inne-gry-z-serii-The-Sims/The-sims-2-ultimate-collection-nie-dziala/td-p/6...

 

Daj znać, jak poszło.

 

Pozdrawiam. Standard smile

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (589 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem