The Sims Średniowiecz problem z kode aktywacyjnym !

autor: Andzya
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The Sims Średniowiecz problem z kode aktywacyjnym !

★★★ Newbie

W dniu dzisiejszy zakupiłam na portalu Allegro The Sims Średniowiecze. Dostał klucz do ww. gry. Zgodnie z instrukcją weszłam na wskazaną stronę :

1. https://www.thesims3.com/webLogin.html?redirectTo=http://www.thesims3.com/registeragame.html&forceLo...

2. Wpisałam podany kod... i  "Kod aktywacyjny jest nie prawidłowy

3.  Skontaktowałam się z sprzedającym i od paru godzin walczymy z probleme.

Logowałam się przez Origin - stronę w przeglądarce, przez przez program zainstalowany na komputerze, zmieniałam przeglądarkę..

Nadal błąd - kod aktywacyjny jest nie prawidłowy...

Na stronie Origina pokazało się czy potwierdza że to zakup "The Sims Średniowiecze" dale jest potwierdzenie kodu aktywacji ... i nic

Proszę o pomoc ...

Wiadomość 1 z 2 (1 546 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The Sims Średniowiecz problem z kode aktywacyjnym !

★★★ Guide

Witam 

 

Kod powinien być wpisany w aplikacji Origin. Kliknij Origin w lewym górnym rogu aplikacji. Wybierz Wykorzystaj kod produktu i przepisz dokładnie posiadany kod. Zapoznaj się również gdzie można kupować gry EA. Kupując na Allegro ryzykujesz ,że kod gry nie będzie pochodził od zaufanego dystrybutora  KLIK  

 

Kod do gry trzeba od razu dodać do biblioteki Origin i pobrać swoją kopię gry za pośrednictwem serwera EA. Aktywację gry należy potwierdzić w przypadku The Sims Średniowiecze. 

 

 

Pozdrawiam

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 535 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The Sims Średniowiecz problem z kode aktywacyjnym !

★★★ Guide

Witam 

 

Kod powinien być wpisany w aplikacji Origin. Kliknij Origin w lewym górnym rogu aplikacji. Wybierz Wykorzystaj kod produktu i przepisz dokładnie posiadany kod. Zapoznaj się również gdzie można kupować gry EA. Kupując na Allegro ryzykujesz ,że kod gry nie będzie pochodził od zaufanego dystrybutora  KLIK  

 

Kod do gry trzeba od razu dodać do biblioteki Origin i pobrać swoją kopię gry za pośrednictwem serwera EA. Aktywację gry należy potwierdzić w przypadku The Sims Średniowiecze. 

 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 2 (1 536 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem