The Sims 3 - zakup dodatków - podstawa czy pakiet startowy?

autor: urodzona1910
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The Sims 3 - zakup dodatków - podstawa czy pakiet startowy?

★★★ Newbie

Witam, mam pytanie odnośnie zakupu dodatków do The Sims 3 przez platformę Origin. Do tej pory kupowałam dodatki w wersji pudełkowej, jednak na tę chwilę niektóre z nich ciężko jest dostać lub są niedostępne. Dlatego też chciałabym kupić dodatek przez Origin. Moja wątpliwość polega na tym, że przy każdym dodatku widnieje informacja, że aby dodatek działał potrzeba mieć The Sims 3 Pakiet Startowy. Grę mam już od kilku ładnych lat i mam normalną wersję podstawową gry + jeden dodatek pudełkowy. Stąd moje pytanie, czy bez problemu mogę taki dodatek zakupić i będzie działał? Wydaje się to logiczne, bo jest to podstawa gry, natomiast wolałam się upewnić. Z góry dziękuję za odpowiedź Standard smile Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 2 (1 523 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The Sims 3 - zakup dodatków - podstawa czy pakiet startowy?

[ Edytowane ]

Witaj @urodzona1910 ,

 

Jeżeli posiadasz podstawę gry to wystarczy, że zarejestrujesz ją (wpiszesz kod gry) na swoim koncie Origin, a wtedy każdy dodatek zakupiony na Origin bez problemu powinien działać w grze. Oczywiście także będziesz musiała zarejestrować na Origin wszystkie wcześniej zakupione dodatki, inaczej nie zobaczysz ich w grze.

 

Fakt, że obecnie opłaca się kupić The Sims 3 Zestaw startowy, bowiem oprócz podstawy gry  zawiera on Dodatek Po zmroku, oraz Pakiet akcesoriów Nowoczesny apartament.

Cały zestaw kosztuje 89 zł, ale teraz trwa 30% promocja (do 18 grudnia), wiec jeżeli nie posiadasz tych dodatków to myślę, że warto kupić tę rozszerzoną podstawę gry. Ale wtedy musiałabyś tamtą grę odinstalować razem z zakupionym już dodatkiem.

 

Tak, czy inaczej w trójce obowiązuje zasada instalacji dodatków według chronologicznej kolejności ich wydania, zatem będziesz je musiała na nowo zainstalować, inaczej gra może generować błędy.

 

Tutaj znajdziesz wszystkie dodatki wraz z datami ich wydania: https://pl.wikipedia.org/wiki/The_Sims_3

 

Pozdrawiam.

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 512 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The Sims 3 - zakup dodatków - podstawa czy pakiet startowy?

[ Edytowane ]

Witaj @urodzona1910 ,

 

Jeżeli posiadasz podstawę gry to wystarczy, że zarejestrujesz ją (wpiszesz kod gry) na swoim koncie Origin, a wtedy każdy dodatek zakupiony na Origin bez problemu powinien działać w grze. Oczywiście także będziesz musiała zarejestrować na Origin wszystkie wcześniej zakupione dodatki, inaczej nie zobaczysz ich w grze.

 

Fakt, że obecnie opłaca się kupić The Sims 3 Zestaw startowy, bowiem oprócz podstawy gry  zawiera on Dodatek Po zmroku, oraz Pakiet akcesoriów Nowoczesny apartament.

Cały zestaw kosztuje 89 zł, ale teraz trwa 30% promocja (do 18 grudnia), wiec jeżeli nie posiadasz tych dodatków to myślę, że warto kupić tę rozszerzoną podstawę gry. Ale wtedy musiałabyś tamtą grę odinstalować razem z zakupionym już dodatkiem.

 

Tak, czy inaczej w trójce obowiązuje zasada instalacji dodatków według chronologicznej kolejności ich wydania, zatem będziesz je musiała na nowo zainstalować, inaczej gra może generować błędy.

 

Tutaj znajdziesz wszystkie dodatki wraz z datami ich wydania: https://pl.wikipedia.org/wiki/The_Sims_3

 

Pozdrawiam.

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (1 513 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem