Dot.: The Sims 3 społeczność w grze

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The Sims 3 społeczność w grze

★ Novice

Mam problem z grą The Sims 3. Chcąc zalogować się w grze na konto społeczności wyskakuje mi cały czas powiadomienie, że podaję niepoprawne dane logowania. W launcherze jestem zalogowany normalnie (podawałem te same dane tu i tu). Przeinstalowywałem już grę i zmieniałem hasło - nic nie pomogło.

Wiadomość 1 z 3 (383 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 3 społeczność w grze

@OzyrysQ

 

Od jakiegoś czasu występuje ten błąd, jeżeli więc chcesz zalogować się na konto społeczności/Store to możesz zrobić to tylko z tej strony: https://www.thesims3.com/community.

 

1. Na początek wyczyścić pamięć przeglądarki, pliki cookies i zapamiętane hasła.

 

2. Wejdź do Dokumenty/EA/TS3/Download, i tam wykasuj pliki, które tworzą się przy pobieraniu i instalowaniu obiektów z internetu (zarówno ze Store jak i innych) oraz dane logowania Pliki te mają nazwy np FSI View tracking, nav.bin, wl.bin, lub podobnie, oraz plik z nazwą twojego loginu. Póki ten stary jest w tej lokalizacji, nie wprowadzisz nowego loginu. Skasuj też wszystkie pliki cache z lokalizacji Dokumenty/EA/TS3 

 

3. Nie zaszkodzi też podczas logowania otworzyć w drugiej karcie przeglądarki stronę społeczności/Store i przewijać ją parę razy, aż "zaskoczy" logowanie.

 

Pozdrawiam.

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 3 (348 wyświetleń)

Dot.: The Sims 3 społeczność w grze

Community Manager (retired)

Witaj @OzyrysQ

 

Czy kroki zaproponowane przez @danuta720 pomogły Ci rozwiązać zgłoszony problem? 

Wiadomość 3 z 3 (308 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem