The Sims 3 nie chce się uruchomić od dłuższego czasu

autor: opssmyhazz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The Sims 3 nie chce się uruchomić od dłuższego czasu

★★★ Newbie

Witam,

 

Chcąc włączyć TS3 wyskakuje komunikat "w ostatnim czasie zbyt wiele komputerów uzyskiwało dostęp do gry The Sims 3 powiązanej z tym kontem. Spróbuj ponownie później". Do konta mam tylko ja dostęp, a z Origina korzystam tylko na swoim komputerze. Na początku, po zarejestrowaniu gry w bibliotece, również miałam problem z jej uruchomieniem, poprzez ten komunikat, ale błąd ustąpił po trzech dniach. Ostatnio Origin uruchamiałam ok. miesiąc temu i w tamtym czasie, także nie mogłam włączyć TS3. Inne gry normalnie się uruchamiają. 

Wiadomość 1 z 2 (203 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 3 nie chce się uruchomić od dłuższego czasu

Community Manager (retired)

@opssmyhazz Hej!

 

Komunikat, który otrzymujesz, jest związany z limitem aktywacji gry na Origin. Jeśli korzystasz z sieci WIFI, która nie jest stabilna, Origin może co chwilę logować się na nowo co odczytywane jest jako kolejna aktywacja gry. Jeśli masz opcję ustaw Origin w trybie offline lub użyj kabla do routera. Na chwilę obecną odczekaj 24 godziny bez prób logowania a następnie skorzystaj z mojej porady.

 

Jak ustawić Origin w trybie OFFLINE?

 

1. Uruchom Origin, zaloguj się będąc podłączonym do Internetu.

2. Ustaw Origin w trybie offline (kliknij Origin i kliknij tryb offline lub użyj Ctrl + Shift + W)

3. Odłącz komputer od Internetu, a następnie zamknij Origin (kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę na pasku zadań, a następnie kliknij Zakończ pochodzenia lub klikając Origin w prawym górnym rogu i opcję Wyjdz)

4. Uruchom Origin logując się normalnie

5. Jeśli zostanie to zrobione poprawnie, można zacząć grać w swoje gry bez połączenia z Internetem.

 

 

Wiadomość 2 z 2 (176 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem