Dot.: The Sims 3 - brak możliwości podróżowania

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The Sims 3 - brak możliwości podróżowania

★★★ Newbie

Gdy chcę pojechać gdzieś pole "podróżuj" jest szare i wyskakuje komunikat "Dorośli w rodzinie są już w podróży"?

Przez ten błąd nie mam możliwości wykonywania zadań.

Wiadomość 1 z 3 (1 127 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 3 - brak możliwości podróżowania

[ Edytowane ]

 

Witaj @domisia017 

 

Gra The Sims 3 jest wymagająca grą i jej stabilność uzależniona jest od wielu czynników:

 

1. Przede wszystkim komputer spełniający wymagania gry:

https://pl.thesims3.com/game/systemreq 

 

Musisz wiedzieć, że rosną one z każdym dodatkiem, a po aktualizacji "Zwierzaki" silnik gry zostal zmieniony, zatem parametry komputera bardzo wzrosły i obecnie do uruchomienia oraz stabilności rozgrywki potrzeba:

- system 64GB-itowy

- przynajmniej 15 GB miejsca na dysku dysku twardym plus przynajmniej 15 GB dodatkowego miejsca na zawartość modyfikowaną i zapisane gry

- 8 GB pamięci RAM

 

2. Rozgrywka - jak długo grasz jedna rodziną, nw tym samym domu i tym samym świecie.

 

3. Czy w grze znajdują się jakieś mody lub/i CC, tzw. Sims 3 Packi.

 

 

Co teraz możesz zrobić:

 

1. Przenieś rodzinę do innego domu, a nawet innego otoczenia i wtedy spróbuj jeszcze raz wyjechać w podróż.

 

Gdy to nie pomoże to:

 

1. Odszukaj folder gry The sim 3 w Moich Dokumentach i dopisz do niego jakaś nazwę, np. The Sims 3 - stara gra

2. Włącz grę - utworzy się nowy folder gry z całkiem nową grą.

3. Wejdź do gry, wybierz jakąś rodzinę i sprawdź, czy możesz podróżować.

Jeżeli okaże się, że tak, to znaczy, że w starej grze masz jakiś bug, który mógł zostać spowodowany złymi zapisami gry,  lub wadliwymi modyfikacjami oraz CC.

Uwaga: powinno się zapisywać grę według opcji "zapisz jako", wtedy zapisy gry nie będą się na siebie nakładały.

 

 

Daj znać, jak poszło.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 3 (1 107 wyświetleń)

Dot.: The Sims 3 - brak możliwości podróżowania

Community Manager

Hej @domisia017 

 

Udało Ci się rozwiązać problem?

Wiadomość 3 z 3 (986 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem