Dot.: The Sims 3: Wymarzone Podróże

autor: decesive
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The Sims 3: Wymarzone Podróże

★★★ Newbie

Hejka. Mam problem, dla mnie dosyć duży. Moja simka nie może wrócić z Chin. Pasek ładowania jest już niemalże dociągnięty do końca, ale niestety nic się nie dzieje. Próbowałam poczekać - po prawie 3 godzinach nadal był ekran ładowania. Nie chcę usuwać rodziny, ponieważ bardzo długo gram daną rodziną, simka jest już 4 pokoleniem, nie mówiąc o tym, że posiada certyfikaty partnerstwa ze wszystkimi krajami i ogólnie dużo osiągnęła. Nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu, dlatego nie robiłam żadnego zapisu "na wszelki wypadek". Wszystkie dodatki mam oryginalne. Smutna sprawa. 

Wiadomość 1 z 3 (695 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 3: Wymarzone Podróże

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Użyj opcji "zapisz jako" i dopisz kolejną cyfrę do zapisu. Rób tak co kilka zapisów.

Stary zapis zachowaj na wszelki wypadek, do czasu rozwiązania problemu.

 

Zainstaluj mody overwatch i errortrap od nraas'a. Odciążają grę, poprawiają optymalizację oraz resetują zawieszonych simów i zwierzęta.

 

Wyłącz całkowicie generowanie wspomnień w ustawieniach gry. Zapis od nich bardzo szybko "puchnie". Zainstaluj też master controller i jego części składowe. Gdy go zainstalujesz i klikniesz na ratusz miasta, to będziesz mogła usunąć wspomnienia simów z całego miasta.

 

Klikasz na ratusz, wybierasz Nraas>Sim>Intermediate>Moodlets>Remove Memories>All.

Była też chyba polska wersja tego moda, prawdopodobnie będzie wyglądać w niej tak:

Nraas>Sim>Akcesoria>Nastrójniki>Usuń Wspomnienia>Wszystkie.

 

Jeśli problem nie ustąpi to zmień miasto na nowe. Jeśli problem wtedy nie ustąpi to prawdopodobnie jest to problem z simką.

 

Spróbuj też klikając na ratusz wybrać Nraas>Town>Reset Everything. Może to potrwać dłuższą chwilę.

Wiadomość 2 z 3 (674 wyświetleń)

Dot.: The Sims 3: Wymarzone Podróże

★★★ Newbie
ale przecież wydaje mi się ze jej simka nie może wrócić z Chin to gdzie tam jest ratusz xD
Wiadomość 3 z 3 (600 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem