Dot.: The Sims 3 Dodatek - przeniesienie na konto origin

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The Sims 3 Dodatek - przeniesienie na konto origin

★ Novice

Witam, chciałabym wiedzieć czy dałoby się przenieść dodatek do the sims 3 (w wersji dvd) z pc na swoje konto origin. Niechcący aktywowałam kod nie dodając go do swojego konta i teraz mogę go dodać jedynie jako grę spoza origin. Jest wogóle taka możliwość? 

Wiadomość 1 z 9 (2 901 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The Sims 3 Dodatek - przeniesienie na konto origin

[ Edytowane ]

@misii_PL 

 

Z tego wniosek, że gra została już z przez Ciebie zarejestrowana na Origin. Zatem wejdź do Biblioteki Origin i tam  powinnaś zobaczyć okładkę gry, wystarczy kliknąć na nią i pobrać grę na swój komputer.

 

Jeżeli w Bibliotece gier nie zobaczysz okładki The Sims 3 to powinna się ona znajdować w ukrytych grach, a wtedy trzeba wejść w zakładkę: Fitruj>Ukryte gry:

 

org-ts3-1.jpg

 

I tam powinnaś zobaczyć swoja grę:

 

org-ts3-2.jpg

 

Teraz wystarczy zainstalować ja na komputerze, klikając PPM na okładkę gry>Pobierz.

 

Jeżeli nie będziesz jej mogla zainstalować to nie pozostanie nic innego, jak bezpośredni kontakt z doradcą EA.

 

W tym celu:

 

1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
6. Wybierz formę kontaktu (wybór różni się w zależności od danego kraju.

 

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. Live chat, tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu.

 

Telefoniczny kontakt z polskim biurem: +48 (22) 397 08 40. Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

 

Uwaga: Jeżeli kupiłaś grę z tzw. drugiej ręki, np. na Allegro, lub od kogoś to niestety gra mogla przez poprzedniego właściciela zostać już wcześniej zarejestrowana na Origin. A wtedy nie można jej po raz drugi instalować na innym koncie Origin.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 9 (2 824 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The Sims 3 Dodatek - przeniesienie na konto origin

Witaj @misii_PL 

 

Nie do końca rozumiem, ale spróbujmy usystematyzować:

 

1. Każdą grę EA w wersji dvd, czyli pudełkowej można dodać do swojego konta w Origin, wpisując jej kod w polu: "Wykorzystaj kod produktu" :

 

Org-w.k.p.jpg

 

 

2. Następnie przejdź do Biblioteki gier i stamtąd pobierz grę na swój komputer:

 

Org-x.jpg

 

3. jeżeli tam nie znajdziesz gry to może ona się pojawić w zakładce "Ukryte gry".  Przejdź do tej zakładki i odszukaj właściwą grę, a następnie zainstaluj ją na komputerze:

 

Org1-ukr.jpg

 

 

I na koniec mała  uwaga:

Aktywowanie kodu gry  równa się z dodaniem gry do swojego konta, chyba, że zrobiłaś to na innym koncie Origin. W takiej sytuacji nie da się wpisać po raz drugi kodu gry na innym koncie.

 

Pozdrawiam.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 9 (2 888 wyświetleń)

Dot.: The Sims 3 Dodatek - przeniesienie na konto origin

★ Novice

Problem w tym, że ja nie wykorzystałam kodu w aplikacji origin, tylko w instalatorze który się odpalił po włożeniu płyty.

Wiadomość 3 z 9 (2 877 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 3 Dodatek - przeniesienie na konto origin

[ Edytowane ]

@misii_PL 

 

To nie ma znaczenia. Instalator gry instaluje ją na dysku komputera, nie rejestruje jej na Origin.

 

Najpierw musisz założyć sobie konto w Origin (jeżeli jeszcze nie masz).

 

- Jeżeli masz aplikację Origin na swoim komputerze, a dawno jej nie używałaś to zalecam odinstalowanie jej, następnie przeczyszczenie komputera programem CCleaner, ponowne uruchomienie komputera i  pobranie najnowszej jej wersji Origin: https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/download

 

- Następnie postępuj według wskazówek zawartych w tym artykule, w nim dowiesz się także, jak założyć konto na Origin: https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/install-origin/

 

- Po zainstalowaniu aplikacji Origin na komputerze i skonfigurowaniu jej z kontem EA, zaloguj się na swoje konto w Origin, a następnie zarejestruj grę i wszystkie dodatki, jakie posiadasz, po kolei wpisując ich kody(klucze) , tak  jak pokazałam powyżej na zdjęciach.

 

- jeżeli nie instalowałaś gry na komputerze to po zarejestrowaniu jej na Origin, bezpośrednio stamtąd pobierz ją na swój komputer, a następnie zaktualizuj do najnowszej wersji, postępując według wskazówek, jakie wskaże Ci Origin.

 

Daj znać, jak poszło.

 

Pozdrawiam.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 9 (2 872 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 3 Dodatek - przeniesienie na konto origin

★ Novice

Gdy tylko będę miała okazje to wypróbuję twoje rady i dam znać (aktualnie mam komputer w naprawie).

Wiadomość 5 z 9 (2 862 wyświetleń)

Dot.: The Sims 3 Dodatek - przeniesienie na konto origin

@misii_PL  dziękuję za odpowiedź. Standard smile

 

To daj znać, jak już odbierzesz komputer z naprawy.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 6 z 9 (2 855 wyświetleń)

Dot.: The Sims 3 Dodatek - przeniesienie na konto origin

★ Novice

Niestety po próbie zarejestrowania dodatku w aplikacji origin, wyskakuje komunikat, że kod został już zrealizowany. Tak jak na początku pisałam, wykorzystałam go przy instalacji na komputer.

Wiadomość 7 z 9 (2 840 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 3 Dodatek - przeniesienie na konto origin

[ Edytowane ]

@misii_PL 

 

Z tego wniosek, że gra została już z przez Ciebie zarejestrowana na Origin. Zatem wejdź do Biblioteki Origin i tam  powinnaś zobaczyć okładkę gry, wystarczy kliknąć na nią i pobrać grę na swój komputer.

 

Jeżeli w Bibliotece gier nie zobaczysz okładki The Sims 3 to powinna się ona znajdować w ukrytych grach, a wtedy trzeba wejść w zakładkę: Fitruj>Ukryte gry:

 

org-ts3-1.jpg

 

I tam powinnaś zobaczyć swoja grę:

 

org-ts3-2.jpg

 

Teraz wystarczy zainstalować ja na komputerze, klikając PPM na okładkę gry>Pobierz.

 

Jeżeli nie będziesz jej mogla zainstalować to nie pozostanie nic innego, jak bezpośredni kontakt z doradcą EA.

 

W tym celu:

 

1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
6. Wybierz formę kontaktu (wybór różni się w zależności od danego kraju.

 

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. Live chat, tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu.

 

Telefoniczny kontakt z polskim biurem: +48 (22) 397 08 40. Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

 

Uwaga: Jeżeli kupiłaś grę z tzw. drugiej ręki, np. na Allegro, lub od kogoś to niestety gra mogla przez poprzedniego właściciela zostać już wcześniej zarejestrowana na Origin. A wtedy nie można jej po raz drugi instalować na innym koncie Origin.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 8 z 9 (2 825 wyświetleń)

Dot.: The Sims 3 Dodatek - przeniesienie na konto origin

★★★ Newbie

Jaka to wersja origina... można link?

 

Wiadomość 9 z 9 (2 473 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem