The Sims 2

autor: Ilikediamonds1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Dzień dobry.

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że jestem wielką fanką serii The Sims już od 1. części. Stąd moje rozczarowanie, gdy na Originie możliwe było uzyskanie wszystkich dodatków i akcesoriów do The Sims 2, a akurat nie miałam wtedy możliwości zainstalowania ich z powodu braku dostępu do komputera w owym czasie (piorun uderzył wtedy w mój dom i cała elektronika się spaliła). Czy możliwym jest udostępnienie mi dostępu do wszystkich dodatków i akcesoriów do The Sims 2 na platformie Origin teraz, gdy mam już komputer? Liczę na pozytywną odpowiedź. Standard smile

Wiadomość 1 z 7 (619 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The Sims 2

Community Manager (retired)

@Ilikediamonds1 

 

Przykro mi, ale promocja na kolekcję The Sims 2 została zakończona prawie 3 lata temu i na ten moment na Origin nie można uzyskać darmowej wersji tej gry. Jednak sprawdzaj na bieżąco oficjalny twitter, o wszystkie informację i nowości. Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (744 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The Sims 2

Community Manager (retired)

@Ilikediamonds1 

 

Przykro mi, ale promocja na kolekcję The Sims 2 została zakończona prawie 3 lata temu i na ten moment na Origin nie można uzyskać darmowej wersji tej gry. Jednak sprawdzaj na bieżąco oficjalny twitter, o wszystkie informację i nowości. Standard smile

Wiadomość 2 z 7 (745 wyświetleń)

Dot.: The Sims 2

★★ Novice

Cześć,

Jest taka możliwość. Ja mam wszystkie płyty z dodatkami itp.,ale niestety nie działały mi niektóre płyty.Dlatego napisałam do amerykańskiego EA (na stronie) z prośbą,aby dostać simsy na Origin. Pan mi odpisał, że jest taka możliwość,lecz muszę podać kod z tyłu podstawki. Podałam no i teraz mg grać na luzie z pełną kolekcją gry Standard smile

Wiadomość 3 z 7 (482 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 2

Community Manager (retired)

@Ilikediamonds1

 

Dodatkowe wyjaśnienie z mojej strony: Jeśli posiadacz grę w wersji pudełkowej i nie masz możliwości przypisania jej do konta EA, ponieważ kod nie jest rozpoznawany przez Origin, możesz śmiało skontaktować się z naszą pomocą techniczną.

 

Natomiast w przypadku, gdy chciałabyś skorzystać z zakończonej parę lat temu promocji, niestesty ale proszenie naszego wsparcia o pomoc w tej sprawie zapewne zakończy się odmową.

Wiadomość 4 z 7 (474 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 2

★★★ Newbie

a co w przypadku gdy nie posiada się już oryginalnej wersji a nie można już nigdzie jej zakpić? Czy nie można zwyczajnie udostępnić the sims 2 do zakupu?

Wiadomość 5 z 7 (408 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
★★★ Newbie

Witam, wiem, że do niedawna skończyła mi się promocja... no właśnie. nigdzie na steam ani na origine nie można zakupić, a promocji nie rozdaja już. czy jest jakaś możliwość uzyskania gry TS2 z wszytskimi dodatkami i akcesoriami, dowiedziałam sie o promocji bo za późno. byłam w szpitalu przez 2 miesiace bedz komputera i nie mogłam nic z tym zrobic by kogos poprosic o zalatwienie dla mnie, i teraz jak bym wyjezdzala znowu na operacje to tym razem chcialabym miec super gre,a ts2 kojarza  mi sie tylko z dziecinstwem bo milam wtedy 4 lata jak zaczelam gac, mam nadzieje ze mi ktos pomoze

Wiadomość 6 z 7 (286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 2

[ Edytowane ]

Witaj @Alvaris18 

 

Przeniosłem twój wpis do tego tematu w którym znajdziesz odpowiedz na twoje pytanie.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 7 z 7 (269 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem