The Sims 2 - Ultimate Collection

autor: Magdalena125sims
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The Sims 2 - Ultimate Collection

★★★ Newbie

Witam

 

Dysponuje kodem do gry the sims 2 ale nie mam pojęcia gdzie go wpisać żeby móc go wykorzystać. Używałam już opcji "wykorzystaj kod", wpisywałam go w "podaj kod produktu" i nic się nie działo a następnym razem pisało, że kod został wykorzystany. Tylko, że w mojej grze się nic nie zmieniło... Nie wiem co robić. Czy ktoś pomoże?

Wiadomość 1 z 2 (569 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The Sims 2 - Ultimate Collection

Community Manager

Hej @Magdalena125sims

 

Klucz produktu możesz wykorzystać w programie Origin. Będąc w "Mojej bibliotece gier" kliknij Dodaj grę +, następnie "Zrealizuj kod produktu". Jeśli kod został wpisany poprawnie, powinnaś zobaczyć, potwierdzenie tego jaki to produkt, a po jego zatwierdzeniu gra pojawi się w bibliotece gier. 

 

https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/redeem-your-serial-code-in-origin/

 

Jeśli otrzymujesz komunikat że kod został wykorzystany, to musisz się skontaktować z nami telefonicznie, nasi konsultanci będą w stanie sprawdzić co stało się z kodem Standard smile 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (640 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The Sims 2 - Ultimate Collection

Community Manager

Hej @Magdalena125sims

 

Klucz produktu możesz wykorzystać w programie Origin. Będąc w "Mojej bibliotece gier" kliknij Dodaj grę +, następnie "Zrealizuj kod produktu". Jeśli kod został wpisany poprawnie, powinnaś zobaczyć, potwierdzenie tego jaki to produkt, a po jego zatwierdzeniu gra pojawi się w bibliotece gier. 

 

https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/redeem-your-serial-code-in-origin/

 

Jeśli otrzymujesz komunikat że kod został wykorzystany, to musisz się skontaktować z nami telefonicznie, nasi konsultanci będą w stanie sprawdzić co stało się z kodem Standard smile 

 

Wiadomość 2 z 2 (641 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem