Dot.: The Sims 2 Pełna Kolekcja Działanie programu zostało zakłócone.

autor: PsyhoDream
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The Sims 2 Pełna Kolekcja Działanie programu zostało zakłócone.

★★★ Newbie

Hey! 

Mam problem z The Sims 2 Pełna Kolekcja, którą uzyskałam od konsultanta dawno temu. Przez dłuższy czas nie grałam w tą część simsów aż do wczoraj. Wczoraj było wszystko ładnie i pięknie a dziś jak zaczęłam grać też nic się nie działo do czasu, aż nie uruchomiłam gry po kilku godzinach ponownie. Standardowo gra się włączyła i kliknęłam spacje by pominąć ten filmik, który zawsze leci. Wtedy gra tak jakby na kilka sekund (dosłownie 2-3 sekundy) się ścięła ale następnie pokazał się ten ekran ładowania "The Sims 2" pasek u góry normalnie się ładował do ostatniego momentu zaciął się muzyka dalej leciała, wyszłam z gry i widzę komunikat "Działanie programu zostało zakłócone. Aplikacja zostanie zamknięta". Za pierwszym razem się zdziwiłam i postanowiłam że uruchomię komputer i grę od nowa bo pewnie jakiś błąd się wkradł ale za każdym razem gdy uruchomię grę jest tak samo.

Mam Windows 7 Home Premium.

Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6600 2.20GHz

Ram: 4GB

System: 32-bit

Bardzo proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 2 (602 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 2 Pełna Kolekcja Działanie programu zostało zakłócone.

★★★ Newbie
@larasz Mam ten sam problem :/ A mam Windowsa 10 64-bit
Wiadomość 2 z 2 (490 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem