TS3 Problem z save'ami przy reinstalacji

autor: zuzia0925
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

TS3 Problem z save'ami przy reinstalacji

[ Edytowane ]
★ Novice
Witam. Chciałam zainstalować grę The Sims 3 od nowa na innym dysku więc żeby nie tracić postępu gry skopiowałam cały folder Saves, wkleiłam gdzieś w dokumenty i reinstalowałam grę. Po wklejeniu folderów z powrotem miasta nie wyświetlają się, jest tylko kilka moich rodzin w bibliotece. Bardzo zależy mi żeby odzyskać jedną z tych gier ale boje się że coś źle przeniosłam, więc proszę o pomoc!
Wiadomość 1 z 4 (1 218 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z save'ami przy reinstalacji

★ Novice
Błagam o pomoc, nie wiem jak to naprawić a grałam tą rodziną ponad 2 lata
Wiadomość 2 z 4 (1 211 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: TS3 Problem z save'ami przy reinstalacji

★★★ Guide

Witam 

 

Przy instalacji The Sims 3 na dysku np D należało utworzyć folder domyślny gdzie będą instalować się pliki gier i wybrać potem ten folder w ustawieniach Origin. Origin / Ustawienia aplikacji / Instalacje i zapisane stany gry /  Położenie biblioteki gier  /  i tu wskazać utworzony folder na dysku D . Po zaznaczeniu tej opcji w ustawieniach Origin gry , które będziesz instalowała bedą już się zapisywać w tej lokalizacji.

 

Cały folder The Sims 3 gdzie są zapisy można zostawić na dysku C należy jedynie regularnie usuwać starsze , niepotrzebne zapisy manualnie. Nie zajmuje to wtedy dużo miejsca. 

 

Teraz musisz odnaleźć przekopiowany folder Saves i umieścić go z powrotem w folderze The Sims 3 w dokumentach. Następnie cały folder w/w przenieść na pulpit . Obecnie radzę odinstalować The Sims 3 programem  Revo Uninstaller  i zainstalować poprawnie ponownie na dysku D. 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 4 (1 205 wyświetleń)

Dot.: TS3 Problem z save'ami przy reinstalacji

★ Novice
Właśnie chodzi o to że robiłam już coś takiego i po wklejeniu save z powrotem gra ich nie czyta (?), zwyczajnie nie ma moich miast
Wiadomość 4 z 4 (1 190 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem