Sims 3 nie działa na Windows 11

autor: _avldonx_
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Sims 3 nie działa na Windows 11

★★★ Newbie

Posiadałam sims 3 na laptopie z Windows 7, dwa lata temu kupiłam nowy, który ma Windows 11 i sims 3 przestały działać(dopiero teraz wczytałam sims 3, a sims 4 normalnie działają). Dodam że jak klikam graj to aplikacja ea znika pokazuje się na sekunde uruchamianie gry i znowu ea się pojawia. Próbowałam opcji napraw w aplikacji ea oraz instrukcji "The Simis 3 nie chce sie włączyć, listopad 2021, autor: Velly Jelly". Obie nie zadziałały (lecz okazało, się że mam procesor graficzny Intel w sims 4, ale ta osoba miała dobrze, więc nie ma powiedziane co w tym przypadku zrobić i plik graphicscards.srg nie mogłam zmienić, pokazywało mi, że potrzebuję uprawnienia)

Wiadomość 1 z 2 (1 407 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 3 nie działa na Windows 11

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

@_avldonx_Żeby cokolwiek zmieniać w ustawieniach karty graficznej czy jakiejkolwiek aplikacji - musisz uruchomić komputer jako administrator. Sprawdź też czy pomoże wgranie directx

Pobierz i zainstaluj Dirext 8 klikajac na pobrany plik z tego linku

https://www.microsoft.com/en-US/download/details.aspx?id=8109  

(mozesz instalować bexpiecznie rózne wersje Direct X na swoim komputerze - gra wybierze wersje pliku ktorego potrzebuje)



Wiadomość 2 z 2 (959 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem