Dot.: Problem z pobieraniem The Sims 3 Po Zmroku

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z pobieraniem The Sims 3 Po Zmroku

★ Novice

Dzień dobry! Mam problem z pobraniem i instalacją The Sims 3 Po Zmroku z konta Origin. Niestety pudełko wraz z płytą gdzieś zapodziałam, więc jedyny zapis jaki mi został to przypisanie do konta Origin. Dodatek był już zainstalowany, ale wygląda na to, że samoistnie się odinstalował lub cokolowiek i jakkolwiek by się to nie stało - zniknął z komputera. Przy ponownej próbie instalacji wyskakuje powiadomienie jakby zainstalowało się z powrotem, ale jednocześnie nie puszcza mnie jak klikam play od razu przy powiadomieniu tylko próbuje jeszcze raz pobrać grę i tak w kółko. Próbowałam się wylogować, wyłączyć komputer i ponownie go uruchomić, żadne więcej rozwiązanie nie przyszło mi do głowy. Co mogę zrobić z tym stanem rzeczy?

Wiadomość 1 z 3 (388 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pobieraniem The Sims 3 Po Zmroku

Hej.

Na początek spróbuj użyć wbudowane funkcji naprawy gry. Aby to zrobić naciśnij Prawym Przyciskiem Myszy na okładkę gry The Sims 4 w bibliotece Origin, a następnie wybierz Napraw.

Dodatkowo koniecznie wyczyść pamięć podręczną Origin.

Wiadomość 2 z 3 (382 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pobieraniem The Sims 3 Po Zmroku

★ Novice
Problem zaczął się jakiś czas temu, ale w pewnym momencie dodatek samoistnie wrócił na swoje miejsce i o sprawie zapomniałam. Teraz sytuacja się powtarza, więc wracam i postępuję według twojej instrukcji, jednak to nie pomogło. Co jeszcze mogę zrobić, żeby nie zdawać się na fart za każdym razem przy uruchamianiu gry?
Wiadomość 3 z 3 (341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem