Problem z The Sims 3

autor: Diablica19
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z The Sims 3

★★★ Newbie

Hej , mam problem z grą the sim 3 podczas grania , gra się zacina robi sie przez chwile czarne tlo i wraca z powrotem .

A jak już się całkiem zatnie to nawet komputer się wyłączy i włączy od nowa .

Dodam tylko że wymagania wszystkie co do gry mam i pamięci też bo to już sprawdzałam .

Gram 2 dzień i nie moge dojść do tego , od czego się ta gra tak zacina . Pomocy ?? Frown

Wiadomość 1 z 5 (256 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z The Sims 3

Community Manager (retired)

@Diablica19 Hej!

 

Zajrzyj tutaj i spróbuj wykonać kroki tam opisane. Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 5 (242 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z The Sims 3

★★★ Newbie

Po sprawdzeniu wymagań co do gry to chyba gra się zacina przez karte graficzną . Frown

Wysyłam moje DXDIAG prosze sprawdź . Może coś jeszcze jest . W grze mam wszystko zrobione na niskie w ustawieniach i nadal jest problem .

dxdiag.png

Wiadomość 3 z 5 (235 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z The Sims 3

Community Manager (retired)

@Diablica19 Hej!

 

Nie będę ukrywać, że korzystasz z bardzo starego procesora ze zintegrowaną kartą Intel. Radzę Ci zmniejszyć rozdzielczość ekranu w Windows na np. 1280x768 albo niższą oraz w miarę możliwości sprawdzić czy masz aktualny sterownik do Twojej karty zintegrowanej Intel G41 Express Chipset. 

Wiadomość 4 z 5 (230 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z The Sims 3

★★★ Newbie

Jaki powinnam mieć sterownik dla mojego systemu 32 bitowego ??

Wiadomość 5 z 5 (220 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem