Problem z The Sims 3 Pokolenia (nagle nie działają)

autor: Fanka03
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z The Sims 3 Pokolenia (nagle nie działają)

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Nie grałam w The Sims 3 od kilku miesięcy / tygodni (nie pamiętam) i nagle przestało mi czytać The Sims 3 Pokolenia. Mam je dodane na Originie oraz zainstalowane (nie mogę pobrać ich ponownie oraz wyświetlają się w zainstalowanych programach w panelu sterowania, jednak nie pokazują się na liście zainstalowanych dodatków do wyboru w launcherze). Próbowałam wszystkiego - odinstalowywałam część dodatków, wszystkie, usunęłam wszystkie savy i foldery związane z The Sims 3 z komputera, dwukrotnie reinstalowałam podstawkę i instalowałam na niej tylko Pokolenia, jednak one nadal nie działają. Co mam robić?

Wiadomość 1 z 3 (321 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z The Sims 3 Pokolenia (nagle nie działają)

Community Manager (retired)

@Fanka03 Witaj!

 

Sprawdź ten wątek, gdzie opisane zostały tam dodatkowe kroki i porady. Powodzenia!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (370 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z The Sims 3 Pokolenia (nagle nie działają)

Community Manager (retired)

@Fanka03 Witaj!

 

Sprawdź ten wątek, gdzie opisane zostały tam dodatkowe kroki i porady. Powodzenia!

Wiadomość 2 z 3 (371 wyświetleń)

Dot.: Problem z The Sims 3 Pokolenia (nagle nie działają)

★★★ Newbie

Mam dokładne ten sam problem! Chciałam się dowiedzieć czy udało Ci się już rozwiązać ten problem i jak tak to jak do tego doszło. Czekam na odpowiedź Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (210 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem