Dot.: PROBLEM Z URUCHOMIENIEM SIMS ŚREDNIOWIECZE WINDOWS 10

autor: XxMelciaChanxX
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

PROBLEM Z URUCHOMIENIEM SIMS ŚREDNIOWIECZE WINDOWS 10

★★★ Newbie

Witam. Otoz chcialem powrocic do slynnej ggry The Sims Sredniowiecze. Mam ja zainstalowana. Kiedys w nia gralem na Windows 7 i dzialalo bez zarzutu,a teraz mam windowsa 10 i zainstalowalem ta gre i aktualizacje i nie dziala. Tzn Menu mi sie wlacza. Mogge kliknac ten zielony przycisk graj ale potem to menu znika gra sie nie wlacza a w procesach jest. Czytalem na innych forach i oggrom ludzi ma ten problem. Pisali zeby pobrac ggre z tej strony to otoz chcialem to zrobic ale jest kolejny problem. Wpisuje kod na originie wyskakuje mi ze to jest poprawny kod ale mam ggo wpisac na jakiejs stronie The Sims 3 (inni tez maja ten problem) a tam brakuje jednego pola bo kod jest za dlugi o 4 znaki. Chce czlowiek sobie spokojnie pograc ale nie moze. Probowalem uruchomiic zgodnie z wersja z windowsa 7 i przez administrator ale nie dziala

Wiadomość 1 z 3 (6 457 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: PROBLEM Z URUCHOMIENIEM SIMS ŚREDNIOWIECZE WINDOWS 10

Community Manager (retired)

Witaj @wilkul2003

 

Wiemy o problemach ze zgodnością wpływających na The Sims Medieval i jego rozszerzenia na komputery z systemem Windows 8/10. Te problemy można naprawić, pobierając i ponownie instalując pliki gry przez Origin. Instrukcja z EN forum.

 

Powodzenia.

Wiadomość 2 z 3 (6 420 wyświetleń)

Dot.: PROBLEM Z URUCHOMIENIEM SIMS ŚREDNIOWIECZE WINDOWS 10

★ Novice

Witaj! Ostatnio miałam podobny problem i udało mi się go rozwiązać! A więc co zrobić aby the sims średniowiecze działało na windows 10? Już mówię Standard smile

 

1. Pierwszą rzeczą jest założenie konta na origin (Jeśli już je masz to tym lepiej!)

2. Gdy Jesteś zalogowany/a na swoim koncie origin na samej górze masz kilka opcji (m.in. origin, gry, znajomi itd.), wybierz opcję origin, a następnie konto EA i płatności.

3. Po wejściu na twoje konto EA w przeglądarce internetowej musisz wybrać opcję: Podaj kod produktu.

4. Po wejściu w opcję wpisz numer seryjny lub kod w wyznaczonym miejscu.

5.Po wpisaniu za pewne wyskoczy ci komunikat mówiący o tym, że musisz wpisać kod na innej stronie internetowej (link zostanie podany obok komunikatu)

6.Po przejściu na stronę podaną w linku wpisz numer seryjny lub kod w wyznaczone miejsce, a następnie kliknij przycisk: Zarejestruj grę.

7. Może się zdarzyć, że wyskoczy komunikat mówiący nam o tym, że zarejestrowaliśmy grę the sims 3, ale nie musimy się tym przejmować.

8. Ponownie wchodzimy na nasze konto origin, a gra powinna znajdować się w naszej bibliotece gier.

9. Jeśli coś nie zadziałało próbuj jeszcze raz, aż do skutku! W razie wątpliwości nie wahaj się i pytaj Standard smile

10. Gdy The sims średniowiecze jest już w naszej bibliotece gier musimy ją koniecznie zaktualizować (co tak naprawdę będzie instalacją gry).

 

Mam nadzieję, że pomogłam Standard smile 

Wiadomość 3 z 3 (6 050 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem