Od dłuższego czasu widzi tylko ustalone dodatki

autor: zidu89
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Od dłuższego czasu widzi tylko ustalone dodatki

★★★ Newbie

Cześć. Przychodzę z problemem dotyczącym gry the sims 3. O tuż widzi wyłącznie cztery dodatki tam gdzie wybiera się dodatki, zaś reszta w ogóle się nie pojawia. Na początku, wszystko normalnie działało (jakby miało to znaczenie to dodatki kupowane były na G2A). Nie pamiętam dokładnie czy je odinstalowywałem czy same znikły, ale po pewnym czasie po prostu już się nie pokazywały mimo iż były zainstalowane. Próbowałem już odinstalowywać, instalować od nowa origina, usuwać folder dodatku i ściągać od nowa, robić "naprawiać", lecz bez skutku. Mógłbym zadzwonić do EA, owszem, lecz z pewnych względów niestety nie jestem w stanie tego dokonać dlatego piszę tutaj. Jeśli udało się komuś rozwiązać ten problem to z góry dzięki za danie rad bo ja już sam nie wiem co mam zrobić, a zależy mi na tych dodatkach.

Wiadomość 1 z 2 (177 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Od dłuższego czasu widzi tylko ustalone dodatki

Community Manager

Hej @zidu89

 

Jeżeli jakakolwiek zawartość Twojego konta zniknęła, poprzez forum nie będziemy mogli niestety sprawdzić z czym jest to związane. Podczas rozmowy telefonicznej zostaniesz zweryfikowany jako właściciel konta, po czym konsultant/tka sprawdzi w czym rzecz. 

 

Możesz zamówić z nami rozmowę poprzez naszą stronę pomocy. Instrukcja jak to zrobić jest tutaj

Wiadomość 2 z 2 (161 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem