Dot.: Niekompatybilność The Sims 3

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Niekompatybilność The Sims 3

★★★ Newbie

Witam, 

Wykupiłam dziś pakiet w origin The Sims 3 wraz z dodatkami Nocne Życie oraz Studenckie Życie. Najpierw zainstalowałam wersję podstawową gry co się udało, lecz po dotarciu do instalacji dodatków okazało się, że działa mi tylko wersja podstawowa, ponieważ dodatki są "niekompatybilne". Przy samej instalacji jakiegokolwiek dodatku jest napisane, iż wersja podstawowa jest niepasująca do instalujących się dodatków i że mam zrobić odpowiednie aktualizacje.  Próbowałam instalować i odinstalowywać, aktualizować grę podstawową oraz próbować instalować dodatki bez aktualizacji, lecz za każdym razem gra po prostu się nie włącza - występuje napis, że jest błąd lub po prostu aplikacja sama znika. Jest to dla mnie kpiną, ponieważ niezależnie od tego czy zrobiłam aktualizacje dodatków wraz z aktualizacją gry podstawowej one i tak nie potrafią normalnie zadziałać a wydałam na tę grę pieniądze. 

Dodam jeszcze, że sama gra podstawowa działa bezproblemowo, do problemu dochodzi tylko jeśli zaczynam instalować jakikolwiek kupiony dodatek. Proszę o pomoc, lub objaśnienie mi jak mogę dostać zwrot pieniędzy. 

Wiadomość 1 z 2 (430 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niekompatybilność The Sims 3

Community Manager (retired)

Witaj @rzeszotkaola

 

Przykro mi, że napotkałaś problemy z instalacją dodatków. Sprawdź Linki poniżej możliwe, że znajdziesz tam rozwiązanie.

Spoiler

Jeśli mówimy o zwrocie gry, w tym celu wymagany jest bezpośredni kontakt z działem pomocy technicznej.  Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Polska linia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00.

 

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

 

Wiadomość 2 z 2 (413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem