Nie moge pobrac dodatku

autor: puddyisawesome
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie moge pobrac dodatku

★★★ Newbie

Na moim originie jest dodatek studenckie życie do the sima, 3 ale gdy próbuje go pobrać to nie mogę Frown pod spodem pisze "kup w prezencie dla znajomego" bardzo zależy mi na tym dodatku ale nie idzie go pobrać.. Tak mam go na origin ale nie mogę go pobrać a resztę dodatków już mogę. Pomocy!

Wiadomość 1 z 2 (345 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie moge pobrac dodatku

[ Edytowane ]

Witaj Standard smile

 

Twój problem mogą rozwiązać jedynie pracownicy Origin.  Skontaktuj się z nimi telefonicznie:+48 [22] 39 70 840 -  od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 rano do godziny 21.00 wieczorem, lub za pomocą tej strony: https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/contact-ea-help/

 

 

Pozdrawiam.

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam, jako gracz.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (336 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie moge pobrac dodatku

[ Edytowane ]

Witaj Standard smile

 

Twój problem mogą rozwiązać jedynie pracownicy Origin.  Skontaktuj się z nimi telefonicznie:+48 [22] 39 70 840 -  od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 rano do godziny 21.00 wieczorem, lub za pomocą tej strony: https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/contact-ea-help/

 

 

Pozdrawiam.

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam, jako gracz.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (337 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem