Nie działają dodatki do The Sims 3

autor: dracjonis
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie działają dodatki do The Sims 3

★★ Novice

Zaczęło się to już jakiś czas temu, ale jako że leniwy ze mnie człowiek, zignorowałem to mocno. Do czasu.

Jakiś czas temu odkryłem, że z jakiegoś zupełnie nie zrozumiałego powodu dodatek do The Sims 3 pt. "Studenckie Życie" przestał działać. Ściągał się z Origin, Origin potwierdzało, że dodatek ściągnięty, ale w Launcherze The Sims 3 takowy dodatek nie występował. Próbowałem praktycznie wszystkie sposoby z internetu jak można by to rozwiązać, ale nic nie pomogło. Zignorowałem to na dłuższy czas, później przestałem grać w The Sims 3 i tak zostało.

Ostatnio mnie tknęło, dosłownie wczoraj, żeby sobie pograć. Więc instaluje te wszystkie dodatki, bawię się i okazuje się, że jest jeszcze ciekawiej, niż było. Oczywiście "Studenckie Życie" dalej sobie nie działa, ale tym razem nawet Origin krzyczy, że dodatek nie ściągnięty, chociaż system mówi, że owszem, pobrany. Każde włączenie naprawiania gry w Originie kończy się "ściąganiem" dodatków, które według Origina pobrane nie zostały, a według Launchera/systemu owszem, są. Launcher nie czyta jeszcze większej ilości dodatków. Powód, tradycyjnie, nieznany.

I szczerze, nie wiem co się stało. Był taki plan, żeby sobie trochę tych SimPointów kupić i dokupić fajne rzeczy w trójce, pobawić się trochę w tym dodatku, bo chociaż zbugowany jak cholera, to jest naprawdę świetny i trudno się nudzić w The Sims 3. Tylko że jeśli to ma tak wyglądać, że ja części dodatków nie mogę użytkować, bo są zainstalowane, ale nie są, no to trochę się to mija z celem, tak w mojej opinii.

Wiadomość 1 z 2 (293 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie działają dodatki do The Sims 3

★★ Novice

Jakby ktoś był ciekaw, w moim przypadku były to dezaktywowane licencje z powodu jakichś przekrętów sprzedających (dodatki były kupione na ie, wszystkie, te dwa się wykrzaczyły). Aby usunąć wadliwe dodatki z konta Origin jesteście zmuszeni do tego, aby zadzwonić na infolinię lub wypełnić ankietę, aby to oni zadzwonili do Was. Origin sam w sobie z wadliwymi kodami nic nie jest w stanie zrobić, jeśli dodatki nie były kupione na platformie Origin.

Pozostaje walka z sprzedawcami.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (279 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie działają dodatki do The Sims 3

★★ Novice

Jakby ktoś był ciekaw, w moim przypadku były to dezaktywowane licencje z powodu jakichś przekrętów sprzedających (dodatki były kupione na ie, wszystkie, te dwa się wykrzaczyły). Aby usunąć wadliwe dodatki z konta Origin jesteście zmuszeni do tego, aby zadzwonić na infolinię lub wypełnić ankietę, aby to oni zadzwonili do Was. Origin sam w sobie z wadliwymi kodami nic nie jest w stanie zrobić, jeśli dodatki nie były kupione na platformie Origin.

Pozostaje walka z sprzedawcami.

Wiadomość 2 z 2 (280 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem