Mam problem z The Sims 3

autor: troolo123456789
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Mam problem z The Sims 3

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam

Mam problem z The Sims 3 , a mianowicie po zalogowaniu w The sims 3 do społecznosci moje konto zostało jakims cudem zmienione , a gra przepadła. Mam grę w wersji pudełkowej. Nie wiem czy można w jakis sposób odzyskać konto po kodzie , a jeżeli nie to samą grę lub zresetować kod. Niestety nie pamiętam żadnych danych do logowania , bo nie byłem na to przygotowany , a sama sytuacja stała się rok-dwa lata temu. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję Standard smile

Wiadomość 1 z 4 (355 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Mam problem z The Sims 3

Witaj.

 

Oczywiście jest taka możliwość, ale nie obędzie się bez telefonicznego kontaktu 

KONTAKT tu masz bezpośredni odnośnik dokończ resztę i kliknij "Wybierz sposób kontaktu"

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie, dzięki czemu nie musisz płacić za rozmowę Standard smile Kontakt jak najbardziej OK mili ludzie wszystko sprawnie załatwione.

Możesz też samemu zadzwonić:
Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

 

Przygotuj: klucze do gier jakie pamiętasz, nazwę konta, czyli wszystko co ułatwi twoją weryfikację Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (503 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Mam problem z The Sims 3

Witaj.

 

Oczywiście jest taka możliwość, ale nie obędzie się bez telefonicznego kontaktu 

KONTAKT tu masz bezpośredni odnośnik dokończ resztę i kliknij "Wybierz sposób kontaktu"

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie, dzięki czemu nie musisz płacić za rozmowę Standard smile Kontakt jak najbardziej OK mili ludzie wszystko sprawnie załatwione.

Możesz też samemu zadzwonić:
Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

 

Przygotuj: klucze do gier jakie pamiętasz, nazwę konta, czyli wszystko co ułatwi twoją weryfikację Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (504 wyświetleń)

Dot.: Mam problem z The Sims 3

★★★ Newbie

Czyli sam kod do gry wystarczy? Bo żadnych danych logowania nie pamiętam 

Wiadomość 3 z 4 (335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mam problem z The Sims 3

Community Manager

Hej @troolo123456789

 

Oznaczam odpowiedź @SylwesterSpalony jako rozwiązanie. Jeśli nie pamiętasz żadnych danych konta klucz w zupełności wystarczy konsultantom do zlokalizowania Twojego konta. Daj znać jeśli będziesz potrzebować dalszej pomocy :eahigh_file:

 

Przeniosłem Twój post na właściwe forum - Inne gry z serii The Sims

Wiadomość 4 z 4 (324 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem