Gra The Sims 3 nie chcę się załadować do końca

autor: aduska03222
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra The Sims 3 nie chcę się załadować do końca

★★★ Newbie

Gdy włączam simsy, na początku ładują sie normalnie. Ale gdy chce swtorzyć nową rodzinę, gra ładuje sie prawie do końca i stoi. Czekałam godzinie i nic. Komputer sie nie zawierza, nie ma komunikatu, że program przestał działać, wszystko normalnie chodzi. Nawet gdy chce załadować gotować już rodzine, znowu to samo. Dodam, że pobieram rzeczy z The Sims Resource. Wcześniej nie miałam takiego problemu. Dzisiaj pobrałam jednego moda z Mod the Sims, myślałam że to jego powód i go usunęłam. Wcześniej nie miałam takiego problemu, a nie chce instalować na nowo, bo mam dużo rzeczy pobranych! Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 4 (2 717 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra The Sims 3 nie chcę się załadować do końca

Hej.

Na początek sugeruję wyczyścić pamięć podręczną Origin oraz użyć funkcji naprawy gry.

Aby to zrobić wykonaj poniższe kroki.

  1. Otwórz bibliotekę gier Origin.
  2. Naciśnij PPM na ikonę gry.
  3. Wybierz Napraw.

 

Wiadomość 2 z 4 (2 707 wyświetleń)

Dot.: Gra The Sims 3 nie chcę się załadować do końca

★★★ Newbie
@aduska03222 czy udało ci się coś z tym zrobić? Mam dokładnie to samo, a jak klikam napraw i następnie znowu wchodzę do gry, jest to samo. Nawet nie mogę wejść do mojej rodzinki bo pasek laduje się prawie do końca, a następnie przestaje... prosiłabym o odpowiedź bo nie wiem co z tym zrobić.
Wiadomość 3 z 4 (1 342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra The Sims 3 nie chcę się załadować do końca

★★★ Newbie
@Revan2000s mam ten sam problem, zrobiłam tak jak sugerowales, ale nic nie pomogło... czy masz jakies inne rady, sugestie? Z góry dzięki!
Wiadomość 4 z 4 (1 337 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem