Dostępność i pytanie o sprzedawców

autor: MrJacob1223
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dostępność i pytanie o sprzedawców

★★ Novice

Dzień dobry,

nie mam problemów z działaniem gry. Piszę tu jednak, ponieważ chciałbym uzupełnić moją kolekcję The Sims 3. Brakuje mi Wymarzonych Podróży i kilku akcesoriów, chciałbym też mieć światy ze Store. Ceny na Origin jednak są trochę wysokie, lubię też mieć grę w pudełku na półce. Stąd moje pytanie, czy wiecie może, gdzie dostanę jeszcze rozszerzenia do The Sims 3 na płycie? Znalazłem w internecie Barnacle Bay do zamówienia w pudełku na tej stronie Klik! - otworzy się w nowej karcie Czy jest to jednak autoryzowany sprzedawca? Nie chciałbym mieć potem problemów, że gra mi zniknie z konta Origin. Na morele.net są dostępne akcesoria, w wersji cyfrowej, ale zawsze coś . Czy to także autoryzowany sprzedawca EA? Jest to niby dość dobry sklep, ale w swojej ofercie mają dodatek, który nigdy nie został wydany. Morele - otworzy się w nowej karcie Proszę o pomoc, albo podpowiedź, gdzie szukać rozszerzeń do The Sims 3. Tak wiem, że na stronie EA jest lista autoryzowanych sprzedawców, lecz z Polski nie ma tam ani jednego.

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 5 (538 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dostępność i pytanie o sprzedawców

Community Manager (retired)

@MrJacob1223

 

Oczywiście nie jest to w żaden sposób zakazane przez prawo lub nasz regulamin Wink Jednak musisz wziąć pod uwagę takie samo ryzyko, jak w przypadku zakupu od nieautoryzowanego sprzedawcy.

 

Pamiętaj również, że jedynie oryginalnie zafoliowane pudełko gwarantuje, że kod do gry nie został nigdzie wcześniej wykorzystany. Jeśli opakowanie zostało otwarte, musisz uwierzyć sprzedawcy na słowo, że kod nie został wcześniej przypisany do konta EA.

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (558 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dostępność i pytanie o sprzedawców

Community Manager (retired)

Witaj @MrJacob1223

 

Cieszę się, że postanowiłaś zadać takie pytanie na forum przed dokonaniem zakupu Standard smile

 

Rzeczywiście w przypadku zakupu naszych produktów z nieautoryzowanych źródeł narażasz się na:

  • otrzymanie niewłaściwego produktu lub innej wersji językowej gry;
  • wyciek danych logowania do Twojego konta EA lub danych rozliczeniowych;
  • utratę gry, gdy kod produktu uzyskany został z naruszeniem prawa.

Więcej na ten temat możesz poczytać TUTAJ. Jeśli zapatrujesz się na zakup wersji pudełkowej dodatku Barnacle Bay, mogę osobiście polecić sklep Komputronik [link]. W przypadku zamówień cyfrowych, na ten moment Amazon wydaje się być najlepszą opcją, jeśli posiadają dodatki do The Sims 3 w swojej ofercie.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 5 (510 wyświetleń)

Dot.: Dostępność i pytanie o sprzedawców

★★ Novice

Niestety, w Komputroniku jest napisane "Produkt trwale niedostępny". W takim razie poszukam czegoś na Amazon. 

Dziękuję za pomoc. Standard smile

Wiadomość 3 z 5 (503 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostępność i pytanie o sprzedawców

★★ Novice
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy kupowanie używanych gier EA jest legalne? Wiem, że gra, którą chcę kupić nie była rejestrowana na Origin.
Wiadomość 4 z 5 (477 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostępność i pytanie o sprzedawców

Community Manager (retired)

@MrJacob1223

 

Oczywiście nie jest to w żaden sposób zakazane przez prawo lub nasz regulamin Wink Jednak musisz wziąć pod uwagę takie samo ryzyko, jak w przypadku zakupu od nieautoryzowanego sprzedawcy.

 

Pamiętaj również, że jedynie oryginalnie zafoliowane pudełko gwarantuje, że kod do gry nie został nigdzie wcześniej wykorzystany. Jeśli opakowanie zostało otwarte, musisz uwierzyć sprzedawcy na słowo, że kod nie został wcześniej przypisany do konta EA.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 5 z 5 (559 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem