Dodatek do The Sims 3 zniknał

autor: NatSzy2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dodatek do The Sims 3 zniknał

[ Edytowane ]
★ Novice

Po dwóch tygodniach przerwy chciałam zagrać w The Sims 3 do którego mam/miałam dwa dodatki "Po zmroku" i "Zwierzaki". Okazało się że dodatek Zwierzaki zniknął z mojego konta Origin (grałam już z tym dodatkiem i wszystko działało). Dodatku nie ma ani w bibliotece gier pod Simsami ani w ukrytych treściach (po zmroku działa i pokazuje się normalnie), wygląda to tak jakbym nigdy go nie kupiła. Czy ktoś wie co mogę z tym zrobić albo jak zgłosić się po pomoc do grupy Origin/EA ponieważ z powodu koronawirusa nie działa formularz kontaktowy (wszędzie informują o kontakcie meilowym z tym że nigdzie nie ma podanego adresu) i nie mogę nigdzie znaleźć jak dostać się na live chat. Pomocy 🙏

Wiadomość 1 z 5 (466 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dodatek do The Sims 3 zniknał

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @NatSzy2 @Sowin34 

 

Opcja kontaktu poprzez e-mail pojawi się jeśli wybierzecie (między innymi) poniższą kategorię na stronie help.ea.com: 

 

Origin  | PC  | Brakująca zawartość  | Nie otrzymałem zawartości
 
Pamiętajcie również, że możecie się z nami skontaktować poprzez nasz anglojęzyczny czat Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (415 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dodatek do The Sims 3 zniknał

★★★ Newbie
Jestem w podobnej sytuacji, tylko ja straciłem dostęp do całej gry, znikła po prostu z biblioteki gier origin. Próbowałem założyć formularz i skontaktować się z EA ale nie ma innej drogi niż poprzez to forum.
Wiadomość 2 z 5 (437 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dodatek do The Sims 3 zniknał

★ Novice

No właśnie... Powinna być jakaś niezależna opcja komunikacji jak po prostu adres email 

Wiadomość 3 z 5 (423 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dodatek do The Sims 3 zniknał

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @NatSzy2 @Sowin34 

 

Opcja kontaktu poprzez e-mail pojawi się jeśli wybierzecie (między innymi) poniższą kategorię na stronie help.ea.com: 

 

Origin  | PC  | Brakująca zawartość  | Nie otrzymałem zawartości
 
Pamiętajcie również, że możecie się z nami skontaktować poprzez nasz anglojęzyczny czat Standard smile
Wiadomość 4 z 5 (416 wyświetleń)

Dot.: Dodatek do The Sims 3 zniknał

★★★ Newbie
@NatSzy2 Zmieniło się coś? Udało ci się odzyskać dodatek? bo mi zniknęły 3 dodatki i została mi tylko podstawka, a tak samo jak ty mam pudełka bez kodów...
Wiadomość 5 z 5 (311 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem