Brak możliwości ślubu w the sims mobile

autor: 1rvmj3dhknnn
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak możliwości ślubu w the sims mobile

★★ Novice

Nie mogę wziąść ślubu z innym simem, również grywalnym. Oświadczyłam się innemi simowi, poziom związku to 10, mam level 19, mam już trzech znajomych w grze na poziomie 2, kupiłam łuk weselny i te dwie rzeczy które były w tej kategorii ślubnej, ubrałam elegancko simów  a gdy idę do tego mojego sima nie można ,,pora na wesele" zrobić bo pisze żeby wziąść udział w misji weselnej jak już wszystko zakupiłam na poziomie 7. A w opcjach imprezy jest tylko cotygodniowa, a w łuku jest tylko opcja ,,Wyobrażaj sobie wielki dzień" z perspektywy obu simów. Nie wiem czy problem można rozwiązać, a jak nie to dodajcie alarmowy łuk weselny i te dwie alarmowe z kategorii ślubnej. Alarmowe łuki weselne mają być dostępne dla każdego powyżej lv 7 i w tym łuku można by było rozpocząć porę na ślub z którą się zaprasza znajmonych do wesela i potem jest ta pora na wesele bez jakiejś misji

Wiadomość 1 z 4 (776 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Misja ślubna w The Sims Mobile

★★ Novice
  • Po wykonaniu misji ślubnej, zakupienia kolumny kwiatowej, porośniętej różą kratki ogrodowej i łuku weselnego, oświadczenia się na poziomie 4 innemu simowi i wysłaniu 3 gości na poziomie 2 do domu nie odblokowuje się wesele. Nie działa ,,Pora na wesele" i nie wiem co to za misja ślubna, bo w grze mam 3 znajomych na poziomie 2 i zakupiłam porośnietą różą kratkę ogrodową, kolumnę kwiatowa i łuk weselny i się oświadczyłam drugiej połówce i nie mam opcji ślubu bo było napisane że jakaś misja weselna

Czy to stracony postęp misji weselnej? 


Czy ktoś może napisać do twórców o moim problemie? bo ja nie mogę bo w podstawowych informacjach nie działa przycisk dalej mimo że wpisałam wszystko i wszystko prawidłowo


problem na smartfonie z androidem 13 one ui 5

Wiadomość 2 z 4 (772 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

problem ze ślubem w the sims mobile

★★ Novice

Ach tak - nie wiem co to za misja weselna. Mam lvl 21, lvl związku to narzeczona poziom 10, kupiłam wszystko co potrzebne do ślubu a nie działa pora na wesele bo napisane było że jakaś misja😤 już po oświadczynach to nie działa i dlaczego mam oświadcz się w znajomym jak oświadczyłam się już grywalnemu simowi co stworzyłam wcześniej bo wymiary robotów mi się nie podobały i w sumie chciałam żeby sim był grywalny i jeszcze wspólokatorke wstawiłam i mam 3 grywalnych simów i nie wien po co mi ta współlokatorka bo jest bezużyteczna. I jak odblokować historię ,,do garów" bo wspólokatorka w grze ma szefa kuchni na maksa a historia ,,do garów" się nie odblokowała. Jeżeli to błąd którego twórcy muszą po prostu poprawić to zgłoście problem do twórców bo jak ja problemu nie zgłoszę bo blokuje to podanie podstawowych informacji bo nie da sie ich przesłać

Wiadomość 3 z 4 (694 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem ze ślubem w The Sims Mobile

★★ Novice

NIE DZIAŁA MI PORA NA WESELE BO PISZE ŻE JAKAŚ MISJA WESELNA A TA MISJA TO ZAPROSZANIA A ZAPROSZENIA NIBY ROBI SIĘ NA KANAPIE JAK JA NA KANAPIE  NIE MAM OPCJI ZAPROSZEŃ TYLKO SĄ RZECZY JAK BY NIE BYŁO NARZECZONEJ LVL 10 I MAM LVL 21 DOŚWIADCZENIA I MAM TEGO TYPKA Z KTÓRYM SIĘ POSZYKUJE SKARBY PIRACKIE  A NIE WYBÓR ZAPROSZEŃ. JUŻ CHYBA BYŁ LIMIT CZASU :C. KTO MI POMOŻE? CZY ELECTRONIC ARTS WIDZI NASZE PYTANIA I ODPOWIEDZI? JEŻELI TO PYTANIE JEST W ZŁYM MIEJSCY PROSZĘ O PRZENIESIENIE GO W DOBRYM MIEJSCU I JAK SIE ZMIENIA NAZWĘ NA ANSWERS HQ?

Wiadomość 4 z 4 (867 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem