Błąd w The Sims 2

autor: asseniu
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd w The Sims 2

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Witam . Podczas gry pojawiają mi się pod postaciami czarne 'kafelki' . Nie jest to bardzo uciążliwe, aczkolwiek wolałabym aby ten problem został jednak rozwiązany. Kontaktowałam się w tej sprawie poprzez czat EA ale niestety kazali mi się zwrócić po pomoc tutaj. W załączniku przesyłam dwa zdjęcia ukazujące mój problem. 

Wiadomość 1 z 5 (762 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd w The Sims 2

★★★ Guide

Witam!

 

Czarne kwadraty pod stopami simów jest to znany problem w grze The Sims2. W opcjach grafiki ustaw cienie na średnie. Zapoznaj się również z tym poradnikiem  , który pokazuje jak w prosty sposób poprawić rozdzielczość w The Sims 2. 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 5 (749 wyświetleń)

Dot.: Błąd w The Sims 2

★★★★★ Newbie

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Niestety w opcji grafiki w grze nie mogę zmienić cieni na średnią, a gdy wchodziłam w wymienione w instrukcji foldery to okazało się że u mnie jest w ogóle inaczej i nie mam plików o takich nazwach. Jakby bylo tak samo jak w instrukcji to bym bez problemu to zrobila ale ja po prostu sie na tym nie znam i nie wiem jak to rozwiazac 

Wiadomość 3 z 5 (733 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd w The Sims 2

★★★ Guide

@asseniu

 

Sprawdź w opcjach grafiki w trybie życia po wczytaniu aktywnej rodziny. Powinna być wtedy dostępna opcja regulacji cieniowania. Daj znać czy zmieniłaś te ustawiania w swojej grze.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Wiadomość 4 z 5 (728 wyświetleń)

Dot.: Błąd w The Sims 2

Community Manager (retired)

@asseniu Hej!

 

Oprócz porad @Nesscaa Star w tym wątku, został zamieszczony filmik i porady, odnośnie problemów z cieniami w grze Sims 2. Zajrzyj i popróbuj. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 5 z 5 (697 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem