SWTOR subskrypcja

autor: qmaddox
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: SWTOR sub problem steam

Community Manager

Hej @Hrefna_Heidhr 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Rozumiem, że hasło zmieniłaś przy użyciu obu adresów email?

Wiadomość 11 z 54 (830 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR subskrypcja

★ Novice

Witam,
Czy ktoś odpowiada na te maile?
Trochę średnio widzi mi się perspektywa że zakupiłem subskrybcję na 30 dni a odpowiedź dostanę w jej połowie...
Jak długo trzeba czekać by ktoś zajął się tym problemem?

Wiadomość 12 z 54 (790 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

[ Edytowane ]
★★ Novice

Przepraszam, że nie odpowiadałam tak długo - urlop.

 

Tak, hasło zostało zmienione i na koncie SWTOR i na koncie Origin/EA. Efekt nadal ten sam.

 

Przy próbie płatności przez PayPal - komunikat

"An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later. {0}". Przy próbie ręcznego podania parametrów konta PayPal - komunikat, że ten adres PayPal jest już przypisany do mojego konta. Próba płatności przy użyciu karty - komunikat "We're sorry, but we can't perform transactions to this credit card. Please load a different one." - po kontakcie z infolinią banku mam informację, że problem nie leży po ich stronie (zresztą wszelkie inne transakcje i powtarzalne subskrypcje online przechodzą bez problemu) i karta jest w pełni aktywna.

 

Kompletnie już nie wiem co robić, zmiana numeru karty (ta sama karta jest przypisana do PayPala) nie wchodzi w grę, zresztą nie wiem czy to by coś zmieniło.

Czy może jest Wam znany jakiś problem z regularnym obciążaniem kart wydawanych przez niektóre banki?

 

P.S. Spróbowałam płatności jednorazowej, 60 days Game Time i wprawdzie komunikat o błędzie nie wystąpił, ale pole "Your Receipt" pozostaje puste, bez komunikatu, a karta nie została obciążona. Chciałabym pozostać płacącym klientem, ale takie problemy zaczynają mnie skutecznie zniechęcać do gry.

Wiadomość 13 z 54 (753 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

Community Manager

Hej @Hrefna_Heidhr 

 

Dzięki za odpowiedź Standard smile

 

Problem musi być powiązany z Twoim kontem EA/SWTOR. Skontaktuj się z nami telefonicznie podając oba adresy e-mail, a nasi doradcy sprawdzą dlaczego pojawia się opisany przez Ciebie błąd.

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

Daj mi znać po rozwiązaniu problemu z logowaniem Standard smile

Wiadomość 14 z 54 (739 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

[ Edytowane ]
★★ Novice

Ogromnie dziękuję za pomoc. Okazało się, że jakimś sposobem (bez mojego udziału, magia maszyn) moje konto SWTOR zostało usunięte i trzeba je było przywrócić, chociaż mogłam logować się nim do gry. Przy pomocy przemiłej Pani Małgorzaty z pomocy telefonicznej udało się to zrobić, trzeba było potwierdzić własność obydwu kont, udało się, mam dwa funkcjonujące aktywne konta EA - jedno stricte powiązane ze SWTOR i subskrypcja się pobrała.

Wiadomość 15 z 54 (702 wyświetleń)

Dot.: SWTOR sub problem steam

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @Hrefna_Heidhr Standard smile 

Wiadomość 16 z 54 (692 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

★★★ Newbie

There is an issue with your Electronic Arts account which will prevent SWTOR purchases until resolved. Please contact customer support (https://help.ea.com/en-us/help/star-wars/star-wars-the-old-republic/swtor-support) for further assistance.

 

Mam niestety problem przy próbie zakupu cartel coinów, Zmieniłem hasło na origin i na swtor ale komunikat dalej wyskakuje Frown Proszę o wszelką pomoc. 

 

 

nazwa konta: KahiRanKalatH

Wiadomość 17 z 54 (575 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

Community Manager

Hej @Kahir_an_Kalath 

 

Komunikat wskazywałby na problem z kontem EA. Kontaktowałeś się już może z naszym supportem?

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Wiadomość 18 z 54 (566 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

@EA_Kuba

Witam, wróciłem do gry po dłuższej przerwie i konto niby działa jak powinno z tym że nie jestem w stanie wykupić subskrybcji ani dokonać żadnego zakupu w grze. Przy próbie zakupu dostaje komunikat:
There is an issue with your Electronic Arts account which will prevent SWTOR purchases until resolved. Please contact customer support (https://help.ea.com/en-us/help/star-wars/star-wars-the-old-republic/swtor-support) for further assistance.
Proszę o pomoc, display name: SirBarthez, z góry dziekuję

 

Nadmienie tylko,  że pod podany polski numer dzwoniłem kilka razy bez skutku, opcji "Zadzwoń do mnie" nigdzie nie znalazłem, a dzwonienie poza Polskę nie za bardzo mi się widzi...

Wiadomość 19 z 54 (526 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

Community Manager

Hej @Barthes86 

 

Zacznij proszę od zresetowania hasła do swojego konta EA i sprawdź czy problem będzie pojawiał się nadal. 

Wiadomość 20 z 54 (498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem