SWTOR subskrypcja

autor: qmaddox
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

SWTOR subskrypcja

★★★ Newbie

Już prawie tydzień temu, tj. 4 października zakupiłem subskrypcję przez Steam'a, gdyż moja karta nie pozwalała na zakup miesięcznej subskrypcji przez stronę SWTOR i w dalszym ciągu subskrypcja nie została wyświetlona na moim koncie. Przed zakupem upewniłem się, że moje konta są połączone, jednak to nie pomogło. Kontaktowałem się z supportem SWTOR drogą mailową, lecz nie uzyskałem jeszcze odpowiedzi. Mam nadzieję, że problem w najbliższym czasie zostanie rozwiązany.

 

Nazwa konta na SWTOR: kauchemarx

Wiadomość 1 z 54 (2 792 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR subskrypcja

★★★ Newbie

Czytałem w recenzjach na Steamie, że to powszechny problem. Niektórzy użytkownicy nie mieli problemu, ale wygląda na to, że większość ma, dlatego usługa subskrypcji na Steamie ma przytłaczająco negatywne opinie. Najgorsze z tego wszystkiego jest, że nie ma możliwości zwrotu czy reklamacji tego. Niestety nie zauważyłem ani jednej recenzji, w której sprawa byłaby rozwiązana pozytywnie. Większość po prostu straciła pieniądze i tyle.

Z tego też względu zakupiłem subskrypcję bezpośrednio na stronie https://www.swtor.com, zapłaciłem PayPalem i OD RAZU było to widoczne na koncie po zalogowaniu przez Steama.

 

Mam nadzieję, że się mylę i że jednak da się to jakoś odkręcić albo uzyskać subskrypcję. Nie chce mi się wierzyć, że przy tak dużej liczbie zgłoszeń o problemie Steam to ignoruje, dlatego myślę, że warto walczyć.

Wiadomość 2 z 54 (2 746 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR subskrypcja

Community Manager

Hej @qmaddox @sithindar 

 

Dziękuję za Wasze zgłoszenie. 

 

W przypadku problemów z zakupami dokonanymi poprzez Steam poproszę Was o kontakt z nami na support@swtor.com i dostarczenie odpowiednich dowodów zakupu wedle tego artykułu

Wiadomość 3 z 54 (2 739 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

subskrypcja

★★★ Newbie

Dzień dobry kupiłem subskrypcję przez steam i nie dostałem jej w grze. Rozmawiałem z pomocą techniczną EA i dostałem odpowiedz że nie mogą nic zrobić, pomoc techniczna gry jest tylko dla subskrybentów, a ja kupiłem subskrypcję ale nie została mi przypisana do konta więc nie mogę się z nimi skontaktować, bardzo proszę o pomoc.

Wiadomość 4 z 54 (2 661 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: subskrypcja

Community Manager

Hej @Enzo3412 

 

Powiązałem Twoje pytanie z innym gdzie udzieliłem już odpowiedzi. W przypadku opisanego przez Ciebie scenariusza, skontaktuj się z nami wedle artykułu do którego link podałem wyżej. 

Wiadomość 5 z 54 (2 623 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

SWTOR sub problem steam

★★★ Newbie

Witam

9 lutego 2022 zakupiłem subskrypcję 30dniową  przez steam i jej nie otrzymałem.

mail wraz ze dowodami zakupu wysłany

username: Ghosterek

Wiadomość 6 z 54 (2 554 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

Community Manager

Hej @Gh0sterek 

 

Powiązałem Twoje pytanie z innym wątkiem gdzie została już udzielona odpowiedź. 

 

Upewnij się, że informacje przez Ciebie wysłane zostały przekazane na właściwy adres. Jeśli tak - uzbrój się w cierpliwość. 

Wiadomość 7 z 54 (2 533 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

★★ Novice

Witajcie.

 

Miałam powracającą miesięczną subskrypcję SWTOR, rozpoczętą przez swtor.com, od kilku lat, pobieraną automatycznie za pośrednictwem PayPal. Ostatnia płatność została pobrana 19 lutego br i subskrypcja została przerwana bez podania powodu i jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Próbowałam odnowić subskrypcję za pośrednictwem Steam (2 kwietnia) - mam powiązane konta i sądziłam, że to będzie najprostsza metoda, zwłaszcza że wielokrotnie kupowałam cartel coins za pośrednictwem Steam i nigdy nie było z tym kłopotu. Pieniądze się pobrały, natomiast konto się nie zaktualizowało. Zgodnie z podanymi wyżej sugestiami skontaktowałam się z [edit: email address removed], załączając wymagane screenshoty. Osoba, która się ze mną kontaktowała zapewniała, że manualnie doda miesięczny czas gry do mojego konta, a następnie mam cofnąć subskrypcję przez Steam i ponowić przez stronę SWTOR. Wykonałam te kroki, jednak czas subskrypcji nie został dodany do mojego konta, a próby płatności przez stronę, zarówno za pośrednictwem PayPal, jak i karty kredytowej są odrzucane z informacją "an error occurred, try again later".

 

Chciałabym ponowić subskrypcję i grać dalej, jednak kompletnie nie wiem, w jaki sposób to rozwiązać. Osoba z supportu swtor, która się ze mną kontaktowała sugerowała, że jest jakiś problem z moim kontem ea, które przetwarza płatności - ale nie mógł przecież wystąpić nagle. Konto SWTOR mam powiązane z innym adresem mailowym niż konto ea i dotychczas nie było z tym problemów.

 

Sytuacja wygląda na skomplikowaną i nie bardzo wiem jak ubrać ją w angielskie słowa w czasie rozmowy z supportem ea, dlatego piszę tutaj. Mogę uzyskać jakąś radę lub pomoc? 

 

Nazwa konta SWTOR: hrefna

Wiadomość 8 z 54 (2 277 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

Community Manager

Hej @Hrefna_Heidhr 

 

Dzięki za dokładne opisanie problemu. Standard smile 

 

W Twoim przypadku, zacznij proszę od zresetowania hasła do swojego konta EA/SWTOR korzystając z powiązanego z kontem maila.

 

Jeśli to nie przyniesie efektu - daj mi znać. 

Wiadomość 9 z 54 (2 249 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

★★ Novice

Dzięki za odpowiedź.

 

Niestety, zmiana hasła przez stronę swtor.com nie przyniosła efektu. Przy próbie ponowienia subskrypcji transakcja albo jest odrzucana, albo - jeśli próbuję to zrobić przez PayPal - dostaję komunikat "An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later. {0}" - trying again later daje taki sam efekt.

 

Mam inny adres mailowy powiązany z kontem EA, a inny z kontem SWTOR, ale przez lata nie stanowiło to problemu...

Wiadomość 10 z 54 (2 239 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem