SWTOR One-Time Password

autor: sosna102
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

SWTOR One-Time Password

★★★ Newbie

Nie mogę się zalogować do swojego konta ani na stronie ani w kliencie gry ponieważ na adres maila nie przychodzi hasło jak w temacie.
Sprawa ciągnie się już 2 tygodnie.
Kontaktowałem się w tej sprawie z supportem EA w Polsce ale nie są wstanie nic pomóc z ta konkretną grą.
Od poczty Onet (z którego maila korzystałem od wielu lat, łącznie z kontem w SWTOR) dostałem coś takiego: 
"Szanowni Państwo

Problem w dostarczeniu wiadomości z wymienionego adresu spowodowany jest sposobem wysyłki wiadomości z serwerów nadawcy. 

W celu wyjaśnienia tej sytuacji administrator serwera powinien skontaktować się z naszym działem Abuse na adres abuse @ onet.pl

Co śmieszne, na koncie EA są transakcje, zakupy jakich dokonałem w ostatnich latach w tej grze, maile z konta EA przychodzą, w tym te z kodem.
Ale nie dochodzą maile z kodem z Star Wars: The Old Republic.

Nie, nie będę dzwonił do Anglii.Rozmowa z supportem EA w Polsce trwała ok 40 min. a nic nie dała.
Jakaś pomoc? Czy jednak po prostu nigdy więcej EA?

Wiadomość 1 z 6 (554 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR One-Time Password

Community Manager

Hej @sosna102 

 

Przykro mi z powodu problemów z zalogowaniem się do gry. Jeśli masz pewność, że wiadomość wysyłana jest na właściwą skrzynkę email (adres powiązany z kontem EA) i nadal się ona nie pojawia, obawiam się, że jedyną możliwością będzie kontakt z dedykowanym supportem dla gry SWTOR. 

Wiadomość 2 z 6 (537 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR One-Time Password

★★★ Newbie

Konto EA a konto SWTOR to nie jest to samo.
Dziwne, że nie można połączyć tych kont.

Maile z konta EA dochodzą te z konta SWTOR już nie.

Nie mogę się skontaktować z supportem dla gry SWTOR bo w zasadzie nie istenieje.
jak pisałem, nie mam zamiaru dzwonić po jakiś dzikich krajach.

EA support dla tej gry ma tylko dla płacących. Ale.. nawet zapłacić nie mogę bo muszę się zalogować na konto aby to zrobić.

Liczyłem raczej na coś w stylu: "spróbujemy pomóc" niż powtarzanie tekstu napisanego na każdej stronie, forum, wątku poświęconemu temu konkretnemu problemowi.
Ciekawe czy EA jest świadome ile traci na odwiecznym problemie z tym "One-Time Password".
No nic, trudno. Gra idzie od kosza.

Mimo wszystko.. dziękuję za odpowiedź.

Wiadomość 3 z 6 (533 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR One-Time Password

★★★ Newbie

Nawet jak płacisz za subskrypcje to też praktycznie nie da się skontaktować, bo mam ten sam problem od prawie dwóch tygodni....
Sadge

Wiadomość 4 z 6 (515 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR One-Time Password

★★★ Newbie

No tesz nie moge sie zalogowac ani na strone i gre nic nie pszychodzi 

Wiadomość 5 z 6 (511 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR One-Time Password

★★★ Newbie
@Zavwe Jak Najchentnie To Zwrot Za ABONAMENT NAWET ZNIEGO NIE MOGE SKOZYSTAC BO NIC PSZYCHODZI ANI NASTORONIE ANI PSZWS LACZER A ABONAMENT NA PUL ROKU NAWET NIE MOGE STWOZYC Z INEJ POCZTY KONTA ANI ZE STIMA * DBANIE O KLIENTUW
Wiadomość 6 z 6 (470 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem