Błąd w Star Wars: Upadły Zakon

autor: oktawianfrank
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błąd w Star Wars: Upadły Zakon

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam. 

Niedawno zainstalowałem grę Star Wars: Upadły Zakon. Gdy już ją pobrałem, zainstalowałem chciałem w nią zagrać. Po włączeniu gry pograłem dosłownie 2 minuty pokazał się błąd, który wywalił mnie do pulpitu. Próbowałem już wszystkiego niestety włączam grę, czy zaczynam od nowa czy kontynuuje to wyskakuje po dwóch minutach błąd. błąd jest po angielsku każe mi tylko wysłać i nic dalej się nie dzieje. Proszę pomocy. LoginId:14474271ba1c3740b0ef9485b51db963

 

Wiadomość 1 z 6 (957 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błąd w Star Wars: Upadły Zakon

Community Manager

Hej @oktawianfrank 

 

Dzięki za odpowiedź i plik DxDiag. 

 

Niestety, laptop na którym próbujesz uruchomić grę jest poniżej minimalnych wymagań gry:

 

https://www.ea.com/pl-pl/games/starwars/jedi-fallen-order/about/pc-system-requirements?setLocale=pl-...

 

Gra Star Wars Jedi: Upadły zakon wymaga dedykowanej karty graficznej do poprawnego działania, Twój komputer posiada tylko zintegrowaną kartę graficzną. 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (905 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd w Star Wars: Upadły Zakon

Community Manager

Hej @oktawianfrank 

 

Prześlij nam proszę zrzut ekranu na którym będzie widoczny komunikat błędu oraz plik DxDiag

Wiadomość 2 z 6 (930 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd w Star Wars: Upadły Zakon

[ Edytowane ]
★ Novice

Oto pliki

LoginId:14474271ba1c3740b0ef9485b51db963

Jeszcze w tym oknie jak kliknę to wyświetlają mi się pliki, których nigdzie nie mogę znaleźć. CrashContext.runtime-xml, CrashReportClient, UE4Minidump. Niestety nie mogę też ich dodać bo komputer ich nie znajduje.

Wiadomość 3 z 6 (922 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd w Star Wars: Upadły Zakon

Community Manager

Hej @oktawianfrank 

 

Dzięki za odpowiedź i plik DxDiag. 

 

Niestety, laptop na którym próbujesz uruchomić grę jest poniżej minimalnych wymagań gry:

 

https://www.ea.com/pl-pl/games/starwars/jedi-fallen-order/about/pc-system-requirements?setLocale=pl-...

 

Gra Star Wars Jedi: Upadły zakon wymaga dedykowanej karty graficznej do poprawnego działania, Twój komputer posiada tylko zintegrowaną kartę graficzną. 

Wiadomość 4 z 6 (906 wyświetleń)

Dot.: Błąd w Star Wars: Upadły Zakon

★ Novice

Dziękuje za pański poświęcony czas. Jak kupowałem tego laptopa to pytałem się sprzedawcy to mówił, sprawdzał w necie i zapewniał, że gra będzie działać. Muszę uznać za sprawę załatwioną. Dobrze, że kupiłem za 45 zł a nie za 175 zł.

Wiadomość 5 z 6 (899 wyświetleń)

Dot.: Błąd w Star Wars: Upadły Zakon

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @oktawianfrankStandard smile

 

Gra będzie czekała na Ciebie na Twoim koncie, nic straconego Standard smile 

Wiadomość 6 z 6 (886 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem