Dot.: Pytanie o nowy numer seryjny do gdy

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Pytanie o nowy numer seryjny do gdy

★★★ Newbie

Dzień dobry. W ubiegłym roku kupiłam dziecku płytę Plants vs Zombies GW2. Zainstalowałam Origin i wpisałam nr seryjny. mimo tego nie mogliśmy uruchomić gry.  Dziś ponownie zainstalowałam origin ale nie pamiętam na jakim koncie wtedy instalowałam. Pisze, ze kod juz wykorzystano. Pytaniem moim jest czy można gdzieś kupić nowy nr seryjny do tej gry. Prosze o odpowiedz kogoś z obsługi  na maila [edit: email address removed]

Wiadomość 1 z 3 (1 035 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Pytanie o nowy numer seryjny do gdy

★★★ Pro

Dzień dobry @wiiktorr11  Standard smile

 

 

Zaproponuję Pani kontakt z supportem telefonicznie. Może zdołają na podstawie zdjęcia kodu odszukać do jakiego adresu email został przypisany i wtedy to Pani ułatwi sprawę Wink PS Proszę nie udostępniać tego kodu tutaj na forum oraz osobą postronnym.

 

Opcje kontaktu:

- platformy EA ,

- LIVECHAT - kontakt tylko w języku angielskim

- lub poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny:

Tel. +48 (22) 397 08 40 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 020 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Pytanie o nowy numer seryjny do gdy

★★★ Pro

Dzień dobry @wiiktorr11  Standard smile

 

 

Zaproponuję Pani kontakt z supportem telefonicznie. Może zdołają na podstawie zdjęcia kodu odszukać do jakiego adresu email został przypisany i wtedy to Pani ułatwi sprawę Wink PS Proszę nie udostępniać tego kodu tutaj na forum oraz osobą postronnym.

 

Opcje kontaktu:

- platformy EA ,

- LIVECHAT - kontakt tylko w języku angielskim

- lub poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny:

Tel. +48 (22) 397 08 40 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 2 z 3 (1 021 wyświetleń)

Dot.: Pytanie o nowy numer seryjny do gdy

Community Manager

Hej @wiiktorr11 

 

Przeniosłem Twoje pytanie do części forum poświęconej innym grom z serii Plants vs. Zombies - tutaj zdaje się lepiej pasować Standard smile 

 

Zgodnie z tym o czym wspomniał @1Guma, jeśli nie możesz przypomnieć sobie gdzie została zarejestrowana gra, będziesz musiała skontaktować się z nami bezpośrednio. Możesz w tym celu np. zamówić z nami rozmowę telefoniczną Standard smile

 

Oznaczę odpowiedź @1Guma jako rozwiązanie :eahigh_file:

Wiadomość 3 z 3 (999 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem