Plants vs. Zombies 2 - osiągnięcia Google Play i brak dostępnych reklam

autor: Bagietnikk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Plants vs. Zombies 2 - osiągnięcia Google Play i brak dostępnych reklam

★ Apprentice

Hej!

Ostatnio gram w Plants vs. Zombies 2 i mam kilka problemów. Zdaję sobie sprawę, że to forum nie jest zbyt popularne w Polsce, ale moje problemy dotyczą raczej rzeczy występujących w każdej grze mobilnej EA, więc mam nadzieję, że ktoś będzie mi w stanie pomóc.

1. Jakiś czas temu w celu zapisania postępów połączyłem swoje konto w grze z Grami Play. Wcześniej byłem połączony w 2017 roku i zdobyłem wtedy 7 z 75 osiągnięć w Grach Google Play. Aktualnie mam ich 12, mimo że powiadomień o ich otrzymaniu dostałem o wiele więcej. Ciężko mi to opisać, ale działają one u mnie bardzo dziwnie. Czasem, gdy wykonam warunek potrzebny do zdobycia osiągnięcia, nie dostaję go, czasem dostaję, ale po wejściu w Gry Play jest informacja, że jednak go nie mam, prawie nigdy nie ma tak, że osiągnięcie rzeczywiście otrzymam (stało się to 5 razy na jakieś 3 tygodnie). W efekcie staje się to bardzo denerwujące, bo gdy przechodzę trudny level wyskakuje mi nagle powiadomienie z Grach Play o osiągnięciu i byłoby to bardzo miłe, gdyby nie fakt, że jest to kolejna z rzędu informacja o tym samym osiągnięciu, którego finalnie i tak nie dostaję. Co mógłbym zrobić, aby rozwiązać ten problem?

2. Druga rzecz dotyczy tego, że od kilku dni nie mam w grze żadnych dostępnych reklam. Ich oglądanie w Plants vs. Zombies 2 jest bardzo ważne, ponieważ obejrzenie 30 (lub 15) sekund filmiku jest często bardzo opłacalne. Za pomocą reklam można na przykład powtórzyć codzienny event, w celu otrzymania nagród, lub dostać za darmo przepustki do trybu multiplayer. Od kilku dni natomiast za każdym razem, gdy klikam opcję dotyczącą obejrzenia reklamy wyskakuje mi powiadomienie "Przepraszamy, nie mamy teraz żadnych dostępnych reklam, wróć ponownie później". Niestety, oczekiwanie nic nie zmienia. Nie wiem, czy problem ma miejsce tylko u mnie, czy ogólnie w grze, ale wciąż dostaję Ad Quest'y (zadania polegające na oglądaniu reklam), dlatego uważam, że jest to błąd w mojej grze. W jaki sposób mógłbym przywrócić reklamy?

Z góry dzięki za pomoc! Liczę na Was (zależy mi na czasie) Standard smile

Wiadomość 1 z 1 (487 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem