Dot.: O NIE! Nie udało się odzyskać danych zapisu!

autor: xldawidxl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

O NIE! Nie udało się odzyskać danych zapisu!

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Grałem w PvZ Garden Warfare 2 (PC - Origin) Single-Player i Online. 

po kilku dniach postanowiłem zakupić "ulepszenie do wersji Deluxe" ze sklepu Origin. 

Po uruchomieniu gry wyskakuje powiadomienie: 

" O NIE! Nie udało się odzyskać danych zapisu! "

po kliknięciu " OK " wyskakuje: 

" O NIE! Czy na pewno chcesz kontynuować bez zapisywania? " 

po kliknięciu " Nie " powraca pierwsze powiadomienie 

po kliknięciu " Tak " uruchamia się pierwsza cut-scenka z gry 

 

 

Jedyne co zrobiłem to kupiłem ulepszenie do wersji deluxe, oraz dodałem wcześniej GW2 do wyjątków w antywirusie, bo nie działał mi "Origin w grze" i wyszukałem że to może pomóc (i pomogło, chociaż nie mogę grać) 

 

 

Edit: 

Po usunięciu z wyjątków antywirusa problem nie ustępuję (i znowu nie mogę używać "Origin w grze") 

próbowałem użyć opcji "Napraw" w Origin'ie ale nic to nie dało, tak samo jak restart komputera. 

 

co mam zrobić? 

 

czy to znaczy że utraciłem wszystko co zrobiłem w misjach fabularnych itp? oraz odblokowane postacie/kosmetyki ? 

 

Edit2: 

Na polskim Answers HQ nie znalazłem nic podobnego, lecz na angielskim znalazłem dokładnie ten sam problem zgłoszony w dokładnie tym samym czasie, i 4 inne osoby odpowiadające że oni też mają taki problem, więc myślę że to problem z serwerami EA (a kupno Deluxe przeze mnie to tylko zbieg okoliczności) 

link do angielskiego postu na Answers HQ: https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/Unable-to-retrieve-save-data-in-PVZ-GW2-PC/m-p/9340647#M1...

 

Edit3: (ortografia) 

Wiadomość 1 z 2 (595 wyświetleń)

Dot.: O NIE! Nie udało się odzyskać danych zapisu!

★★★ Newbie
@wojtekpolska1013 Mam ten sam problem
Wiadomość 2 z 2 (567 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem