Nie mogę włączyć "origin w grze" w grze PVZ GW2

autor: Ziomeq226
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę włączyć "origin w grze" w grze PVZ GW2

★★ Apprentice

Gdy jestem w grze i chce np. zobaczyć czyjś profil to wyskakuje mi komunikat : Ta funkcja korzysta z origin w grze, która jest wyłączona. włącz funkcję origin w grze w ustawieniach. Gdy chcę włączyć tą funkcję podczas gry pisze: w trybie ograniczonego dostępu to ustawienie jest tymczasowo wyłączone. Proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 4 (1 249 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę włączyć "origin w grze" w grze PVZ GW2

Community Manager

Hej @Ziomeq226 

 

Kliknij w lewym górnym rogu Origin i wybierz Ustawienia aplikacji. W pierwszej zakładce "Aplikacja" zjedź na sam dół i wyłącz ustawienia ograniczonego dostępu.

 

Ponownie włącz Origin w grze dla  PVZ GW2 Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (1 215 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę włączyć "origin w grze" w grze PVZ GW2

★★ Apprentice

Nie mam włączonego trybu ograniczonego dostępu Frown

Wiadomość 3 z 4 (1 198 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę włączyć "origin w grze" w grze PVZ GW2

Community Manager

Hej @Ziomeq226 

 

Wyczyść pamięć podręczną programu Origin  i uruchom go wedle instrukcji poniżej: (po wyczyszczeniu pamięci podręcznej będziesz musiał ponownie zalogować się na konto, więc upewnij się że pamiętasz dane do logowania Standard smile )

 

Spoiler
1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)

 

Wiadomość 4 z 4 (1 187 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem