Dot.: nfs 2015

autor: EA_Cekiel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Novice

siemanko mam problem z nfs 2015 a konkretnie z ustawieniami klawiatury z klawiszami sterujacymi menu pgdn i pgup nie dzialaja w grze i nie idzie zatwierdzic jakiegokolwiek rodzaju gry .wie ktos jak to rozwiazac ?

Wiadomość 1 z 7 (1 228 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nfs 2015

EA Staff

Cześć @grucha2186,

 

Czy może grasz na laptopie? Jeżeli tak to spróbuj wcisnąć "pgdn" i "pgup" wraz z przyciskiem funkcyjnym .

 

Mam nadzieję, że to Ci pomoże. 🤞

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 7 (1 213 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nfs 2015

★★ Novice

dokladnie tak laptopStandard smile niestety nie pomoglo probowalem juz tej opcji i innych tzn powiazanie klawiszy funkcyjnych z pgdn i pgup obejsciem jakim zrobilem to wlaczenie klawiatury ekranowej  ktora dziala w tle uruchomionej gry i tam te klawisze dzialaja Standard smile gdzies wyczytalem ze to mozer byc wina wersji gry tylko nie mam pojecia jak uzyskac wlasnie inna wersje Standard smile 

Wiadomość 3 z 7 (1 208 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nfs 2015

★★ Novice
@EA_Cekiel chyba problem nie zostal rozwiazany Standard smile dodam ze w danej wersji strasznie grzeje sie procesor Standard smile
Wiadomość 4 z 7 (1 169 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nfs 2015

EA Staff

Specjalnie zainstalowałem, żeby sprawdzić, czy będę miał dokładnie ten sam problem co Ty. Grę uruchamiałem na laptopie Dell XPS i klawisze PgUp i PgDn działają u mnie bez zarzutu.

 

Możesz spróbować uruchomić klawiaturę ekranową i zobaczyć czy gra będzie wtedy reagowała na polecenia.

 

Warto też sprawdzić, czy podobna sytuacja będzie miała, kiedy w celach testowych podłączysz normalną klawiaturę. 

 

Co do temperatur, gra jest dość wymagająca jeżeli chodzi o moc obliczeniową procesora. W zalecanych wymaganiach przez twórców gry został podany procesor Intel Core i5-4690. Także w zależności od posiadanego przez Ciebie procesora może on intensywnie wykorzystywać Twoją jednostkę.  

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 5 z 7 (1 156 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nfs 2015

★★ Novice
@EA_Cekiel no ja smigam na asusiegaming tuf .... procek Intel(R) Core(TM) i5-8300H CPU @ 2.30GHz 2.30 GHz ram 8 grafika ge force 1050 wlasnie z tej opcji wlaczenia klawiatury ekranowej korzystam dziala w tle gry i klawisze funkcyjne dzialaja zapewne na klawiaturze zewnetrznej tez bedzie dzialac tylko sie zastanawiam dlaczego wlasnie na laptopie nie funkcjonuja;/
Wiadomość 6 z 7 (1 149 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nfs 2015

EA Staff

Dzięki @grucha2186 za dodatkowe info na temat komputera, którego używasz do grania w grę. Faktycznie zastanawiające jest, dlaczego te klawisze nie działają akurat w momencie, kiedy uruchamiasz grę.  Zostawmy ten wątek otwarty dla wszystkich, żeby zobaczyć, czy może znajdzie się ktoś inny, kto miał podobny problem i znalazł jego rozwiązanie.  

 

Jeszcze raz dzięki za podzielenie się informacjami na temat tego problemu. Jeżeli sam zdołasz znaleźć rozwiązanie, nie zapomnij, proszę podzielić się nim z nami Wink.

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 7 z 7 (1 134 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem