Dot.: need for speed 2012 nie włącza się

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

need for speed 2012 nie włącza się

★★★ Newbie

Mam pytanie.Kupiłem pakiet basic ten zwykły za 15 zł na miesiąc i zainstalowałem 2 gry NFS most wanted i Turmoil. Uruchomiłem nfs i grałem z 20 min. Gdy chciałem zobaczyć ile procent pobierania ma inna gra która się instalowała automatycznie nfs zrobił się w okienku i się wyłączył. Teraz gdy go włączam wyskakuje okienko nie jak wczesniej na cały ekran a w tym okienku jest black screan przez ok. 5s. po czym gra się wyłącza. Próbowałem naprawy w originie,reinstalacji origina i gry, wylogowania,wyłączenia komputera,przełączenia w tryb offline uruchamiania jako administrator i wyłączenia zapor antywirusa. Turmoil działa poprawnie nie wiem co z tym nfs. Proszę o pomooc

Wiadomość 1 z 2 (549 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: need for speed 2012 nie włącza się

Community Manager (retired)

@Marcusiek1 Witaj!

 

Na wstępie wybacz za zwłokę z odpowiedzią. Mam nadzieję, że do tej pory udało Ci się rozwiązać problem. Jeśli jednak z jakichś przyczyn nadal gra nie startuje a działała wcześniej, spróbuj poniższego...oprócz standardowej reinstalacji gry. Wink

 

Wyłącz zapisy w chmurze i zresetuj ustawienia gry 

 

  1. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  2. Zmień nazwę folderu  "Need For Speed(TM) Most Wanted" w bibliotece Dokumenty\Criterion Games na np. " Need For Speed(TM) Most Wanted kopia"
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Need For Speed(TM) Most Wanted  w Dokumentach oraz sama gra powinna uruchomić się w domyślnych ustawieniach! 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (496 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: need for speed 2012 nie włącza się

Community Manager (retired)

@Marcusiek1 Witaj!

 

Na wstępie wybacz za zwłokę z odpowiedzią. Mam nadzieję, że do tej pory udało Ci się rozwiązać problem. Jeśli jednak z jakichś przyczyn nadal gra nie startuje a działała wcześniej, spróbuj poniższego...oprócz standardowej reinstalacji gry. Wink

 

Wyłącz zapisy w chmurze i zresetuj ustawienia gry 

 

  1. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  2. Zmień nazwę folderu  "Need For Speed(TM) Most Wanted" w bibliotece Dokumenty\Criterion Games na np. " Need For Speed(TM) Most Wanted kopia"
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Need For Speed(TM) Most Wanted  w Dokumentach oraz sama gra powinna uruchomić się w domyślnych ustawieniach! 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (497 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem