Dot.: Postep gry need for speed no limits jak przeniesc na drugie urzadzenie

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Postep gry need for speed no limits jak przeniesc na drugie urzadzenie

★★★ Newbie

Witam mam problem gdyż kupiłem nowego iPhona 8 wczesniej miałem iPhona 5s przeniosłem wszystkie aplikacje za pomoca iCloud i wszystko było by ok żeby nie to że cały mój wcześniejszy postęp w grze NEED FOR SPEED NO LIMITS na nowym iPhonie zaczynam od poczatku 😤 moje pytanie jest nastepujace w jaki sposob mam przeniesc ta aplikacje zeby cały postęp w grze znalazł sie na moim nowym urzadzeniu?? czy wgl jest to mozliwe?? I czy istnieje Jakis inny sposób by przeniesc aplikacje z dotychczasowym savem gry. Dodaje do mojego pytania dwa zalaczniki ze starego I nowego telefonu na jednym jest moj cały postęp a na drugim jak zaczynam od poczatku, przypominam ze wszystko zostało przeniesione tak jak jest to zalecane za pomoca Backup w iCloud

Wiadomość 1 z 6 (2 424 wyświetleń)

Dot.: Postep gry need for speed no limits jak przeniesc na drugie urzadzenie

Community Manager

Hej @Daniello765

 

Sądząc po jednym ze zrzutów ekranu, który przesłałeś nie jesteś zalogowany do Game Center na starszym telefonie. Sprawdź ten artykuł i upewnij się, że jesteś właściwie zalogowany. Progres przenosi się pomiędzy urządzeniami łącząc swoje konto z grą z kontem Google Play lub Apple Game Center. 

Wiadomość 2 z 6 (2 402 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Postep gry need for speed no limits jak przeniesc na drugie urzadzenie

Community Manager
@Daniello765 Udało Ci się rozwiązać problem?
Wiadomość 3 z 6 (2 310 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Postep gry need for speed no limits jak przeniesc na drugie urzadzenie

★★★ Newbie

Witam mam taki problem zmieniłem telefon z androida na ios jak mogę przenieść konto bo nie chce straci 144 level i zaczynać od nowa czy jest to możliwe? 

Wiadomość 4 z 6 (1 984 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Postep gry need for speed no limits jak przeniesc na drugie urzadzenie

★★★ Newbie
@kajdus1122 Ktoś ci odpowiedział na to Pytanie ponieważ mam dokładnie Ten sam problem
Wiadomość 5 z 6 (1 060 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Postep gry need for speed no limits jak przeniesc na drugie urzadzenie

Community Manager

Hej @jqvzavari 

 

Na podstawie informacji z mojego poprzedniego postu - aby przenieść progres musisz być zalogowany do Google Play lub Game Center, aby Twój progres został zapisany:

 

To transfer your save game to another device, you will first need to make sure you are logged in to a Google Play or Game Center profile on the device which contains your save. You can do this from the games settings menu.

 

Z racji tego, że wątek ten ma prawie 3 lata - zamknę go. Jeśli problem będzie pojawiał się nadal - poproszę Was o założenie nowego wątku na forum.

Wiadomość 6 z 6 (1 011 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem