Need for Speed Undercover

autor: wafluuu
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Need for Speed Undercover

★★★ Newbie

[EN]

 

Hello. I have a problem with Need for Speed ​​Undercover. Every time I try to start the game I get the message: "Important message! There was a problem connecting to the license management server. Check if your internet connection is active and try again in a few minutes. " He's been trying to play since yesterday and I get the same message all the time. I am asking for help because I can't find anything about it.

 

[PL]

 

Witam. Mam problem z grą Need for Speed Undercover. Za każdym razem gdy próbuję włączyć grę wyświetla mi się komunikat:
"Ważna wiadomość!
Wystąpił problem z podłączenie do serwera zarządzającego licencjami. Sprawdź, czy Twoje połączenie z internetem jest aktywne i spróbuj ponownie za kilka minut."
Próbuje zagrać od wczoraj i cały czas wyświetla mi się ta sama wiadomość. Proszę o pomoc bo niczego nie mogę znaleźć na ten temat.

Wiadomość 1 z 1 (239 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem