Need For Speed The Run + Logitech G29 - problem z mapowaniem

autor: oXsss
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Need For Speed The Run + Logitech G29 - problem z mapowaniem

★★★ Newbie

Hej. Kochani może Ktoś z Was będzie mógł mi pomóc bo autentycznie poddaje się i nie mam już sił. Mianowicie problem polega z grą 'Need For Speed THE RUN + kierownica LOGITECH G29". Sprawa wygląda tak jak na filmiku czyli nie mogę przypisać (mapować) niczego jeżeli chodzi o kierownicę bo cały czas jak wciskam na danej rzeczy enter żeby móc coś przypisać to (jak widać) wyskakuje, przeskakuje i nie da się nic zrobić. Próbowałem słuchajcie już autentycznie wszystkiego - od przeczytania od 2 tygodni niemal chyba całego internetu po usunięcie i instalowanie gry na nowo na innych partycjach (łącznie z systemową), sterowniki od kierownicy tak samo (najnowsze, starsze, jeszcze starsze itd), zmienianie portów USB na wszystkie możliwe itd. Odłączenie wszystkich innych rzeczy z USB czy czasem coś się z czymś nie gryzie i podłączona sama kierownica tylko, no po prostu kombinowałem już na wszystkie sposoby uwierzcie mi. Aha w grze samochód sam skręca i na przyciskach jest gaz, na innym hamulec, na innym, nitro, na pedałach obracanie kamery itd więc nic nie chodzi tak jak powinno, ale kierownica w grze 'działa'. Chciałem jeszcze dodać, że w innych grach (Dirt Rally, Project Cars, Dirt 4, i wielu innych) kiera chodzi jak złoto i nie ma z nią NAJMNIEJSZYCH problemów i tylko przy tym NFSie nie mogę nic zrobić... Mordeczki, jeżeli ktoś z Was miał kiedyś podobny problem LUB ma jakiegoś pomysła bądz pomoże jakimś pomysłem to będę MEGA wdzięczny. Oczywiście gra oryginał i w Steamie też nie ma żadnych ustawień dotyczących kiery (chyba). (WAŻNE) kiedyś z rok temu grałem u siebie w tą grę na tej samej kierownicy, na tym samym komputerze i kiera działała LECZ gaz i hamulec musiałem mieć na łopatkach bo pedałów gra nie widziała więc ona kiedyś chodziła co już jest mega dziwne... Z góry dzięki za każdą pomoc H5 - oXs

Wiadomość 1 z 2 (545 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need For Speed The Run + Logitech G29 - problem z mapowaniem

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@oXsss Witaj!

 

NFS The Run powinien wspierać wszystkie urządzenia oparte o metodę X Input lub DirectInput. Jeśli problem mapowania w grze występuje z kierownicą Logitech G29, spróbuj rozwiązania - emulatora z tego wątku (filmik). Dodatkowo zajrzyj tutaj, gdzie wymieniony jest inny program do emulacji/mapownia. 

 

Powodzenia! Fingers crossed

 

PS. Możesz też zadać pytanie na oficjalnym forum Logitech.

Wiadomość 2 z 2 (523 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem