Dot.: Need For Speed Ghost nie włącza się

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Need For Speed Ghost nie włącza się

★★★ Newbie

 Witam mam pewien problem, kupiłem przez Steam (jednocześnie przez Origin) grę Need For Speed Ghost (Na Steam i na Origin gra nazywa się poprostu Need For SpeedTM).

Zainstalowałem grę, pograłem w nią łącznie około 7 godzin po czym gra przestała się uruchamiać. Reinstalowałem grę już około 10 razy wraz ze sprawdzaniem plików gry czy nie nastąpił tam żaden błąd jednak nie przyniosło to żadnego skutku.

Na dodatek jak uruchamiam grę przez Steam automatycznie odpala mi się Origin a na Origin wyświetla mi się komunikat "Nie wykryto zainstalowanej gry Need for Speed™ Deluxe Edition. Zainstaluj ją ponownie lub ponów próbę jej uruchomienia." Mimo że grę mam zainstalowaną na pulpicie oraz w plikach Origin i Steam.

Na Steam mam opcję "Uruchom grę", na Origin natomiast mam tylko opcję "Pobierz" a w momencie kiedy naciskam pobierz pojawia mi się właśnie oto ten komunikat. Czy byłby ktoś w stanie mi jakoś pomóc bo naprawdę bardzo lubię tą grę i szkoda mi wydanych chyba 20/25 Euro na grę która nie działa i której nie mogę zwrócić z racji że grałem w nią więcej niż 2 godziny... Z góry bardzo dziękuję jeżeli komuś uda się znaleźć jakieś rozwiązanie lub jeżeli ktoś z was również miał taki problem. Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 2 (748 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need For Speed Ghost nie włącza się

Community Manager

Hej @eckogamess 

 

Rozwiązanie podobnego problemu znalazłem tutaj, oraz tutaj. Standard smile

 

Daj nam znać czy rozwiązania tam zaproponowane pomogły Ci w rozwiązaniu problemu.

Wiadomość 2 z 2 (734 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem