Dot.: Need For Speed 2015 nie mogę zmienić sterowania

autor: WeryBigOrg
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Need For Speed 2015 nie mogę zmienić sterowania

★ Novice

Dzień dobry,

 

W tamtym roku kupiłem Need For Speed 2015 na promocji w empiku, gre kupiłem na PC, i od tamtego momentu męczy mnie problem ze zmianą ustawień sterowania, Nie można zmienić na kierownice, na klawiaturę.. na nic, kiedy włączam grę ustawione jest sterowanie padem, pada posiadam, do xbox 360, one, ale nie posiadam kabla usb, i nie mam zamiaru go kupować, bo już 50 zł poszło w błoto, kiedy zmienie ustawienia, dam akceptuj, i wyjde do głównego menu, ustawienia wracają do takich jakie były, problem mam tylko z ustawieniami sterowania, reszta działa bez problemu... Proszę o szybką pomoc, w ciągu prawie roku przegrane mam 2 godziny, i szkoda mi żeby ta gra się zmarnowała, bo prezentuje się bardzo dobrze. Tutaj macie link do filmu w którym wszystko pokazuje https://youtu.be/ToUhOXjs3fE.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 12 (9 859 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need For Speed 2015 nie mogę zmienić sterowania

Community Manager (retired)

@Czaplan1 Witaj!

 

Zerknij do dwóch innych wątków, gdzie znajdziesz porady odnośnie problemu z wykryciem sterowania: tutaj i tutaj.  

 

Pierwszą rzeczą jaką najlepiej zrobić, to odłączyć od komputera pada, kierownice czy inne urządzenia USB, zostawiając tylko klawiaturę i myszkę, następnie:

 

RESET USTAWIEŃ  wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu Need for Speed na np. Need for Speed kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty(%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 12 (9 844 wyświetleń)

Dot.: Need For Speed 2015 nie mogę zmienić sterowania

★ Novice

Sekunda i sprawdzam! :D
Szczerze to nie spodziewałem się że ktokolwiek odpowie na mój problem, bo na poprzedni ze straconym kontem origin nikt nawet nie wszedł na ten temat, wiec wielki dzieki Tongue out

Wiadomość 3 z 12 (9 827 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need For Speed 2015 nie mogę zmienić sterowania

★★★ Newbie

Hej,

mam problem ze zmiana sterowania w Need For Speed  a mianowicie w ustawieniach sterowania mam tylko pada i niemogę jego zmienić na klawiaturę a gram na laptopie.

Wiadomość 4 z 12 (8 143 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need For Speed 2015 nie mogę zmienić sterowania

★★★ Newbie

@michal8709  napisał/a:

Hej,

mam problem ze zmiana sterowania w Need For Speed  a mianowicie w ustawieniach sterowania mam tylko pada i niemogę jego zmienić na klawiaturę a gram na laptopie.


Mam ten sam problem czy rozwiązałem go jakoś?? 

Wiadomość 5 z 12 (7 922 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need For Speed 2015 nie mogę zmienić sterowania

Community Manager

Hej @marcin221102 

 

Sprawdź rozwiązanie zaproponowane tutaj i daj nam znać czy pomogło Ci to rozwiązać problem :eahigh_file:

Wiadomość 6 z 12 (7 916 wyświetleń)

Dot.: Need For Speed 2015 nie mogę zmienić sterowania

★★★ Newbie

Hej EA_Kuba

 

Nie nie pomogło

Wiadomość 7 z 12 (5 198 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need For Speed 2015 nie mogę zmienić sterowania

★★ Novice
Nie nie pomogło
Wiadomość 8 z 12 (5 013 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need For Speed 2015 nie mogę zmienić sterowania

★★ Novice

Hej,

mam problem ze zmiana sterowania w Need For Speed  a mianowicie w ustawieniach sterowania mam tylko pada i niemogę jego zmienić na klawiaturę a gram na laptopieFrown(((

Wiadomość 9 z 12 (5 011 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need For Speed 2015 nie mogę zmienić sterowania

★★ Apprentice
@LEROYMERLINN .nie pomógł - napisz do innego admina
Wiadomość 10 z 12 (4 725 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem